Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

konew.jpg

Nowy design do gry. Dopiero początki nowego zamysłu więc brak loga (rękawice się mi znudziły ale może zostaną) itp.Dym na screenie w ruchu wygląda lepiej tylko alphe ma chyba za dużą. Aktualnie piszę wybieranie profili, bo zmieniłem trochę plan na gre. Gameplay skończony i inne ficzery też (wystarczy kopia z poprzedniego projektu i lekkie poprawki).

 

BTW:

W końcu ogarnąłem lepiej blending w GM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłeś kilkanaście zdjęć z menu. Fajnie by było zobaczyć samą rozgrywkę. Bo na razie poza zdjęciem i kilkoma napisami nie widać nic.

W zapowiedziach był temat ze screenami. Teraz jeszcze to dopracowuje. Ale gameplay dalej nie ruszy póki nie skończe systemu zarządzania zawodnikami Link

 

@gnysek:

No dym teraz może nie powala na kolana ;) Jeszcze się z nim męcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAnty mam wrażenie że nie lubis zrysować cut scenek, i w tym nowym i w rune masters cutsceny wyglądają na machnięte szybko byleby zrobić, a przynajmniej te ktore pokazywales. Przyznaj sie ze nawet zooma nie zrobiles przy tych piramidach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@japan: :lubieto:

 

AAnty mam wrażenie że nie lubis zrysować cut scenek, i w tym nowym i w rune masters cutsceny wyglądają na machnięte szybko byleby zrobić, a przynajmniej te ktore pokazywales. Przyznaj sie ze nawet zooma nie zrobiles przy tych piramidach :P

Co innego background, a cut-scenka, co innego nie lubić, a malować na szybko, no i racja, nie walnąłem zooma, ale też nie uważam, żeby to było potrzebne, może przy innym projekcie ale tutaj nie da rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Japan, piękne kolorki, inspirujące wszystko, chciałoby się ruchać. Naprawdę mocne.

 

Anty, jak zawsze fajne światło i w ogóle, ale mam nadzieję że popracujesz nad tym dużo, bo wygląda jakby był zrobiony w połowie.

Za mało szczegółów i za bardzo widać wielkie pędzle. Piramidy za to mi się podobają nawet i mogłyby zostać w takiej formie jako tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiem, że polishu mało, zobacze jak z tym wyjdzie ale na cały projekt mam jeszcze tylko 6 dni, więc nie wiem, czy się uda wszystko dopracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić tu coś swojego, ale japan wrzucił to dzieło, więc teraz wstyd mi wrzucić moje.

 

No brawo japan, tylko oprócz grafiki nie podoba mi się w D&D nic innego. Gameplay jest męczący. Ciężko poruszać się postacią.. ale to nie ważne.

Nie to się tu ocenia. Grafiki świetne pod każdym względem ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gejmplej też się zmienia na lepsze. Nowy "slot" ekwipunku - drużyna, brak mapy świata z systemem organizowania ekspedycji, wczytywanie zasobów z zewnętrznego źródła - możliwość modowania gry i ogarnięty tutorial i system zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gejmplej też się zmienia na lepsze. Nowy "slot" ekwipunku - drużyna, brak mapy świata z systemem organizowania ekspedycji, wczytywanie zasobów z zewnętrznego źródła - możliwość modowania gry i ogarnięty tutorial i system zapisu.

 

No to czekam, aż wrzucisz najnowszą wersję na GMC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...