Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Kliczko wygląda jak nie kliczko, zero odgłosów tłumu, słaba animacja tej rękawicy. Tak jak powiedział ANtY, troszkę nudno.

Jak bym miał grafika to by wyglądał. Odgłosów nie ma bo mi hypercam nie nagrywa dobrze jak nagrywam razem z dzwiekiem. Rękawica jest od dawna do poprawy ale nie mam na nią nigdy czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Już gdzieś pisalem - WM Capture 5 dobrze nagrywa obraz, bez zacinania, ale trzeba sobie znaleźć gdzieś pełną wersję - mi się nie udało, ale moze nie umiem szukać (nie mam wprawy w szukaniu "pełnych" wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, zachęcam do kupna: https://secure.applian.com/order_wmr14_offer_wmcap.php - 25$, wydaje mi sie, że warto, bo to chyba jedyny program, gdzie po 5 minutach film nie zaczyna zwalniać i klatkować, nawet w 1600x900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, że gry bokserskie to nuda :/

w fight nighta 2 i 3 widać nie grałeś :D

 

z drugiej strony co do samego knockouta to do paru spraw bym sie przypieprzyl. NA tym filmiku bokserzy wykonuja zero pracy nog, podchodza do siebie i sie tluka stojac w miejscu, niestety nie ma to wiele wspolnego z tym sportem :( ale pracuj pracuj moze bedzie z tego cos fajnego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony co do samego knockouta to do paru spraw bym sie przypieprzyl. NA tym filmiku bokserzy wykonuja zero pracy nog, podchodza do siebie i sie tluka stojac w miejscu, niestety nie ma to wiele wspolnego z tym sportem sad.gif ale pracuj pracuj moze bedzie z tego cos fajnego ;]

Z braku porządnego grafika bedzie niestety tak jak jest. W sumie do nowych i ładniejszych animacji potrzebuje tylko dobrego modelu boksera a animacje to już tylko pliki bvh i renderowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proste że sie w gmie nie da ;D podejrzewam że nawet na dobrym PCcie jakby zrobili najt fajta to bez pada i tak by była żenada.

@Adam nie chodzi mi o animacje, animacje są nawet wporządku. bardziej o samą taktyke walki, typu podbiegasz, sprzedajesz seka na twarz, unik, odskakujesz, podbiegasz.. bla bla. Żeby to nie był taki last man standing, w sensie jedna wymiana ciosów i po walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last man standing to jest jak się walczy Kliczką z bokserem ostatnim w rankingu. Z bokserem o podobnych statach nokaut przychodzi koło 5-6 rundy jak dobrze się uniki robi to można nawet zachować do 50% hp. Co do samej walki to musze wyważyć prawdopodobieństwo wstania po knockdownie. Na razie jest tak, że 1 knock down: 50% , 2gi - 25%, 3ci - 10% (i o tyle samo procent jest regeneracja hp). W sumie to nie ma być symulacja tylko bardziej zręcznościówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay pewnie się trochę poprawi bo mam jeszcze kilka nowych pomysłów (zobaczymy jak będzie z ich implementacją). Teraz myślę nad efektami. Bo jak skończę obsługę ciosów to chcę zrobić lecący pot czy też krew przy mocniejszych uderzeniach. Przy nowych animacjach będzie także "maska" rozcięć nakładana na głowę zawodnika w zależności z której strony otrzymał więcej ciosów. (lewy prosty + lewy sierp = rozcięcie pod lewym okiem itd ;) )

 

EDIT:

Menu do gry i początkowy jej zarys obmyśliłem i narysowałem na kawałku kartonowego pudełka siędząc w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
w fight nighta 2 i 3 widać nie grałeś :D

grałem :rolleyes:

 

przez chwile fajny, ale w żadnej innej grze bokserskiej się nie spotkałem z takim feelingiem i byłem pewien, że tutaj adamowi też się nie uda tak dojebać jak w fnr, czyli będzie nuda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez chwile fajny, ale w żadnej innej grze bokserskiej się nie spotkałem z takim feelingiem i byłem pewien, że tutaj adamowi też się nie uda tak dojebać jak w fnr, czyli będzie nuda :/

Ja grałem w trójeczke i przy statach 61-0 (wszystkie nokaut) mi się znudziło co nie zmienia faktu że FNR to najlepsza gra o boksie jaka wogóle wyszła.FNR nie dam rady przebić, ale może wyjdzie coś ciekawszego niż to flashowe gówno w necie. Na PCta nie ma żadnego choć trochę zajmującego boksu i dlatego powstaje ta gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam weź powiększ te postacie, i nadaj sensu chodzeniu i będzie już dużo lepiej ;) ale nie powiem zrobienie dobrego boksu (w zasadzie jakiejkolwiek gry sportowej) to karkołomne zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Piękny jest. Tylko żeby nie wyszedł z tego pokraczny kaleka trzeba by dorobić animacje obracania się rąk wokół własnej osi i ładnie to skleić w animacje, a to jest już chyba zbyt uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się da rozwiązać.

Ze Spartana Propy

http://img690.imageshack.us/img690/4365/leonzawodowiec.gif

taki mały przykład,ta sama metoda,ale każdy kawałek miał obrazki z różnych stron..pracochłonne ale efekty ładne mogą być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...