Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

D:

 

kto tego pana zaprosił do kontekstu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zluzujcie portki panowie a szczegolnie ten co mowi ze go jajca swedza od rysunku

jak dla mnie to za duzy efekt propy - nasrane jak chuj ze nawet nie wiem z ktorego widoku jest obrazek

 

widac ze graficzka fajna ale wstawone dzielo pozostawie mieszane odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zluzujcie portki panowie a szczegolnie ten co mowi ze go jajca swedza od rysunku

jak dla mnie to za duzy efekt propy - nasrane jak chuj ze nawet nie wiem z ktorego widoku jest obrazek

 

widac ze graficzka fajna ale wstawone dzielo pozostawie mieszane odczucia

 

 

 

 

widok z boku, choć nie jest to zbyt naturalne, ale do gry najlepsze :/

Wzorowałam się na Phantasmat raczej i uważam, że wciąż za mało jest szczegółów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
widok z boku, choć nie jest to zbyt naturalne, ale do gry najlepsze :/

Wzorowałam się na Phantasmat raczej i uważam, że wciąż za mało jest szczegółów. :)

Wygląda jak gra propy, tak samo duża ilość tekstur, tak samo światłocienie bardzo dziwne, taki sam rzut (od boku, podłoże bez perspektywy) no i ten sam klimat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zerknąć bo za pewien czas wywalam to z yt :D

wyciąłem pare spoilerów, nie przerazcie sie nieskalibrowaną animacją, właśnie nad tym pracuje :D

ogarniete :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musze je troche spowolnić, te cosie :) z drugiej strony w grze na pelnej rozdzielczosci tez to ladniej wyglada, na filmiku np nie da sie zauwazyc czym sa te pomaranczowe jajowane historie wiszące pod sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już na sendspace:

http://www.sendspace.com/file/e83lms

ponad 3 minuty gameplayu

a nie youtube bo widać dużo niedorobionych spraw i moje cheatowanie, tzn w misji top down nie musiałem sie martwić o ilość naboi czy potrzebe przeladowywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jasna ta lokacja. Nie wiem, czy pasuje do klimatu.

Btw. czytałeś nowe Metro ("Piter" Szymuna Wroczka)? Mógłbyś dodać coś podobnego do akcji z pierwszego rozdziału, widziałbym to w Tripie, nawet boss by był :D (nie namawiam oczywiście do rżnięcia, raczej inspiracji : p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta trupiarnia za jasna? :D tam praktycznie mrok jest przez pół tunelu, ta latarka po tuningu tak daje.

Książki nie czytałem chociaż nie powiem poluję na nią bo gra mi sie bardzo podobała. Wielu przeciwników w tripie jest inspirowanych właśnie poczynaniami autora tej książki/chłopaków którzy robili grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, ogólnie genialnie, ale IMO w top-down prawie nie widać gracza, a w normalnym trybie platformowym oświetlenie "skacze" - raz widać gracza i cały ekran, a raz tylko gracza a reszta robi się czarna (poza obszarem ze światłem latarki) ;)

 

No i jest tu parę rozwiązań i fragmentów otoczenia, które ja też chciałem zrobić u siebie, ale się powstrzymam, bo będą jęki, że zrzynam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, ogólnie genialnie, ale IMO w top-down prawie nie widać gracza,

W grze go widac lepiej, tzn jest zawsze drobne swiatlo z małą alphą która go oświetla na filmiku coś ciemno wyszło nie widac tego.

a w normalnym trybie platformowym oświetlenie "skacze" - raz widać gracza i cały ekran, a raz tylko gracza a reszta robi się czarna (poza obszarem ze światłem latarki) ;)

mówisz o błyskach burzy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pablo już w swojej grze zdążył zrobić utykającego : D

teraz będzie musiał poprawić : (

hahhahaha, jebuę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
mam nadzieje , ze kazdy dopatrzy sie totalnej zrzynki z tripa ;) miło mi :)

Będziesz zawiedziony, bo o ile to co wrzuciła Shil mega kojarzyło się z produkcjami propy to to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...