Skocz do zawartości

Sernat

Użytkownicy
 • Postów

  616
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Sernat

 • Urodziny 03.05.1992

Ostatnie wizyty

13 804 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Sernat

Elder Veteran

Elder Veteran (7/13)

0

Reputacja

 1. Last Stand tak mi łeb zryło, że o jezu. Tak to jest, jak człowiek spodziewa się czegoś złego a tu takie ŁOOO. TOŻ TO MOŻE BYĆ SERIO HIT EJ CZEKAM NA ROZWINIĘCIE TEGO.
 2. O boshe jaki głupi no nie wierzę no nie da się. Każdy producent zaczyna inaczej, jeden ma problem z wyjścia z loopów, czyt. brak jakiegokolwiek aranżu i elementu zaskoczenia, inny z kolei ma beznadziejny słuch do granic możliwości, jeszcze inny nigdy nie dowie się co to Parametric EQ i pomimo fajnych pomysłów nawet nie raczy zobaczyć, że tak naprawdę jego muzyka nijak się ma do czegokolwiek, bo po prostu poszczególne sample/instrumenty ze sobo nie współ-gra-jo. Wszelakie tego typu podobne przypadki zazwyczaj kończą się okaleczaniem słowa "muzyka", jednakże wiadomka - metoda prób i błędów robi swoje :) . Muszę, drogi Japanie, jako twój wieloletni fan i człowiek od okazywania swojego zachwytu nad twoją osobą, przyznać, żeś jest typem multitalentu, tzn. wszystkie te najgorsze cechy początkujących producentów połączyłeś w jedną kupę. Firstly, słuchałem twoich utworów na telefonie, toteż ogólniki idą w grę. Fałsz, no nawet momentami piękne brzmienie lat 80. (w ogóle brzmienie to kolejna ciekawa sprawa) nie jest w stanie tego naprawić. Też, synthy które oscylują w granicach WYSOKICH częstotliwości przydałoby się skontrastować CZYMKOLWIEK co by było w stanie być klejem między bębnami a piszczałeczkami. Bassss is your friend bro. Czasami nie ma wytłumaczenia, że gatuneczek, music is music, for real. I tak imo wszystko jest kwestią treningu, nie wierzę w jakieś muzyczne talenty do produkcji, jedni po prostu na starcie mają łatwiej, inni nie. Gl hf no cheats pls. Muzyka to coś pięknego, więc zacznij ją tworzyć.
 3. Sernat

  LOL

  Motyw taki: Gmclan + League Of Legends. Przede wszystkim podstawowe pytanie: kto tutaj gra i jaki posiada poziom, a jeśli już 30, to jaka dywizja (oczywiście mówimy o East, to polskie forum, hellloooołł). Jakieś aramki, 5vs5. even rankeds, whateva :3 . Nawet jeśli nic nie wypali, czysta ciekawość >D .
 4. Sernat

  Next-geny

  wait what
 5. Sernat

  Hejtują Paqoo!

  Omg, oglądam nowy filmik i jak najbardziej na plus wstęp :D !
 6. Sernat

  Hejtują Paqoo!

  Bardzo pocieszny typ, ale krzywe akcje i chore poglądy go niszczą :( . Skąd ta destruktywność w ludziach. Szczerość to nie wszystko, głupie poglądy tym bardziej :)) . Pewne sytuacje ciężko wybaczyć, oszustwo to oszustwo. Dzięki Ranma za wstawienie, bo nie wiedziałem, że aż taki fejm zyska. Hehe. Swoją drogą, pomijając naiwność i najzwyklejszą w świecie głupotę Paqoo, boli mnie także nadmierne spinanie dupska o niego :) . Ot, można się pośmiać, można kibicować, można pouczyć. Ludzie, byle bez hejtów, i tak troszku szkoda go.
 7. Sernat

  Foto-galeria

  Osobny wątek to można wydzielić dla interpunkcji co poniektórych :D . Ale mnie także cieszy usunięcie tamtych postów, a i w ich merytoryczny sens śmiem wątpić. Przecież kucyki i merytoryka to słowa wzajemnie wykluczające się, hm ;) ? #sernat krul
 8. sto lat stary koniu

 9. I ja także zgadzam się z Tobą. A Rayman 2 to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała <3 . #klimat
 10. Dla mnie wszędzie, gdzie jest choć odrobina abstrakcji - tam jest piękno. Muzyka to czysta abstrakcja, niemająca nic wspólnego z rzeczywistością, stąd daje tyle radości dla serca i duszy. Gatunek nie gra roli, zresztą, cytując klasyka. "Czym jest muzyka? Nie wiem. Może po prostu niebem [...]". To, że szukasz w sobie odmienności to naturalne dla Twojego wieku, może nie tyle nieuniknione, co wytłumaczalne. #popu
 11. Dla mnie to poezja. Typowy downbeat to stary Bonobo, bez ciekawszego aranżu i w ogóle. Tutaj już jest "coś więcej". A zresztą, dla mnie to muza chilloutowa. I swoje zadanie dobrze spełnia.
 12. Sernat

  Jakim - Odgłosy (2013)

  Ambient <3 . Ambient totalnie odjechany, gdzie nawet perka jest jedną wielką abstrakcją <333 . Moje gratulacje Jakim. Tego typu gatunek w każdym wydaniu jest piękny, nawet pomimo drobnego fałszu czy bałaganu. Kocham. Idzie w odsłuch CAŁOŚĆ, po kilku trackach jest naprawdę git.
 13. Sernat

  Foto-galeria

  Oh Japan, aż chyba swoje winyle wstawię :DDD .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...