Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z czerwonymi to :

 

właściwie to te nogi są do wersji korpusu z profilu... a jeszcze dorobię takie bardziej przekręcone... chociaż... hehe, to zaczyna tętnić własnym życiem, nie wiem czy bardziej mnie to ciekawi czy przeraża;)

 

A tak serio, to to jest minus animacji szkieletowej - jak robię klatka po klatce rysując, to na bieżąco poprawiam spojenia, żeby nie wypadało właśnie jak w tych spodenkach, a w szkieletowej no nie da się. Propoganja, jak robiłeś do Spartana postaci, to animowałeś krok po kroku, nie szkieletowo?

 

edit: muszę kontrast większy dać do tego ciemnego tła, teraz to widzę.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Propoganja, jak robiłeś do Spartana postaci, to animowałeś krok po kroku, nie szkieletowo?

nie szkieletowo

 

tragicznie sklejone te postacie..;P

+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkieletowo

 

 

+10

w spartanie? szkieletowo, nawet tym 'nowym' (ale tez krok po kroku każdą klatke osobno, żadnej automatyki) . Dopiero od tripa kleje animacje ręcznie w photoshopie bo żaden fajny program do animacji szkieletowej na win 7 nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, a masz jakieś dobre programy do animacji szkieletowych? Bo mi w Skeletonie png nie obsługuje ;/ Chociaż znalazłem ostatnio engine do GMa obsługujący takie animacje z własnym edytorem : http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=462301. Może w nim coś pokombinuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę tak dobrze?

 

No jakość jest bardzo słaba, ale jak jest "najs" to bardzo dobrze.

Bo chyba to nie był sarkazm :D

 

Edit:

Wie ktoś może czemu jak nagrywam Frapsem to gra nie jest rozciągana na cały ekran (1440x900) (tak jak być powinno jak jest fullscreen). Tylko wyświetlane jest tyle, ile jest rozciągane (chyba 320x240) a reszta to czarny ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Na prawdę tak dobrze?

 

No jakość jest bardzo słaba, ale jak jest "najs" to bardzo dobrze.

Bo chyba to nie był sarkazm :D

 

Edit:

Wie ktoś może czemu jak nagrywam Frapsem to gra nie jest rozciągana na cały ekran (1440x900) (tak jak być powinno jak jest fullscreen). Tylko wyświetlane jest tyle, ile jest rozciągane (chyba 320x240) a reszta to czarny ekran?

nie był to sarkazm :P

 

a co do frapsa to gry gmowe on tak po prostu nagrywa w lewym górnym rogu tylko, ch*j wie czemu ale trzeba to sobie obciąć jakoś vegasem, czy czymś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko umiem patrzeć na tę grę okiem twórcy, ale też okiem gracza. ;)

Foreground nie jest zły, bez niego gra wygląda bardzo ubogo wizualnie, ale dodam opcję wyłączenia jej.

 

 

 

Świetnie się prezentuje. Będą różne planety?

W sumie nigdy poważnie się nad tym nie zastanawiałem. Fabuła miała rysować się tak: jest ewakuacja statku, bohater wskakuje w kapsułę, która "rozbija" się na nieznanej planecie.

 

 

Wcześniej myślałem nad takim czymś, że bohater musi badać różne planety (po kolei) aż w końcu znajdzie jakąś nadającą się do zamieszkania (jak w Colobocie) jednak jakoś mi ten pomysł się nie podoba. Może kiedyś zrobię takie coś ;) Chętnie bym to też powiązał z ewolucją różnych organizmów na planetach, bo Poo-ding mnie zainspirował :D

 

 

 

 

Powiedzcie mi może jeszcze, czy te cząsteczki w powietrzu są dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ja bym na twoim miejscu poszedł w stronę survivalu z kilkoma planetami. Na każdej planecie będzie coś innego i każda będzie miała inne zasoby i mieszkańców. Twój pojazd będzie miał mało paliwa i trzeba go będzie oszczędzać i szukać źródeł jego składników. Plus różnorakie wynalazki które możesz tworzyć wraz z rozwojem swojej mądrości.

 

jetpack na przykład idealny : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez nagrywanie :/ Nagrywałem jakimś HyperCamem, za dużo jest w nim konfiguracji i bym musiał długo testować, żeby wyszło najładniej. Fraps ma tę zaletę, że nagrania są idealne (tylko pliki trochę duże), szkoda że źle nagrywa...

 

@Wojzax

Czyli, że na jednej planecie szukamy paliwa, odlatujemy, ladujemy na drugą planetę po więcej paliwa i tak dalej? I jak myślisz, latanie statkiem powinno być w grze, czy po prostu animacja/filmik jak się dolatuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...