Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym spytał Threefa jak idzie z Penta Sphere. Jedna z gier, na którą tak bardzo czekam ^^

Threef utknął w czarnej dupie. Właśnie zaczęły mi się ferie, ale po feriach muszę zaliczyć 2 przedmioty w szkole :(. Aktualnie jestem na głodzie - im dłużej nie będę programował, tym z większą ochotą usiądę. A w ciągu ostatnich 3 tygodni miałem ochotę i pomysł na co najmniej 2 gry :P

Wracając do PentaSphere:

Są ukończone wszystkie pasywne talenty.

Jest wprowadzony szablon który pozwoli nam tłumaczyć grę na więcej niż 2 języki (ANG i PL) bez najmniejszych problemów.

Shil narysowała kilka przepięknych grafik (chyba pokazywałem wcześniej drCKT.pngMGy3F.pnglYprB.pngvChOF.png)

Próbowałem przy pomocy pirackiego GMStudio sprawdzić na runnerze Androida sterowanie dotykowe, ale cały projekt się sypał.

Pierwszą rzeczą jaką zrobię będzie dodanie magii i umiejętności klasowych, a potem emblemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Intro skończone , fakt faktem screen nie odda tego samego co jest w grze : D

screnaha.png

Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji, a grafika strasznie niespójna (tu tego aż tak nie widać, ale np. te śmietniki to już była przesada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem GMa! Shil wejdź na GG potrzebuję kilku grafik! Mam w dupie całe życie, lecimy dalej z projektem!

I to mi się tfu ! Raczej to NAM się podoba !

 

Przerażasz mnie...

 

Pablo, zestresowałeś mi Programistę!

Oj przecież wiesz , że tylko w taki sposób można go zmotywować ^^

 

Tu coś od wujka Pablo , zaprogramować tylko przeciwników i pierwsza misja za mną !

screnson.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pracuję nad "Tajemnicami Draterrii", ma to być platformowy RPG 2D, chcę tam wprowadzić dużo realistyki (poza nierealnym światem fantasy :P) takie jak np gdy w nocy są jakieś małe obozowiska to wszyscy idą spać a jedna osoba zostaje na warcie, wartownicy podpalają pochodnie w mieście itp.

Chcę również dać możliwość swobodnego poruszania się po świecie i nie wiem czy będę wprowadzał jakiś wątek główny, gra chyba będzie się składać z wielu zadań pobocznych (ale będą ciekawe) i niektóre decyzje podejmowane w nich będą miały wpływ na przebieg innych zadań.

 

Aktualnie pracuję nad mechaniką i mam mały dylemat.

Chcę aby to była pierwsza gra za którą coś zarobię.

Chciałbym żeby była ona na adroida/psp/html5 bo jako gra na PC raczej nigdzie nie upchnę :D

I aktualnie problem dotyczy rozdzielczości, nie wiem w jakiej robic żeby było ok, żebym potem nie męczył się ze skalowaniem wszystkiego, ponieważ aktualnie robiłem wszystko na 800x600.

 

screenshot101hh.jpg

 

A tu screen w 480x272, ale na nim poskalowałem większość o 1/4 w image_xscale itd żeby na szybko zobaczyć jak to wygląda, gdy juz będę miał obraną rozdzielczość to wszystko od nowa wyrenderuje.

 

screenshot100o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...