Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

A wygląda jak kopia Tripa? Podobieństwo jest tylko takie, że to platformówka, grafika jest rysowana, i że ciemno jest :P Trip mi się podoba, ale nie mam zamiaru go podrabiać.

Czarno-białe to jest i jak na razie tak zostanie. Może kiedyś, później, dodam jakieś kolorki. A tak to na razie nie bardzo ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom, to wygląda dobrze, ale obetnij te białe obwódki, bo jednak szkaradnie wyglądają. No i światło z lampki trochę dziwnie pada :s

 

@EDIT: i na powiększeniu pikselski strasznie widać, jeżeli tak jest też w grze to nie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie re-make gierki której szukałem z powodu że chodzi ona tylko pod DosBoxem i przy przesuwaniu ekranu strasznie tnie. Wczoraj napisałem już konwerter leveli.Sama gre zaczne pisać niedługo (mam juz jakies 40% silnika), jak tylko zrobie edytor i usprawnie konwerter. Jak bedzie już co pokazać to zarzuce screenami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam w dosboxie wystarczy kilkanaście razy wcisnąć "control+f12" i obroty się zwiększają(jeśli za dużo naciśniesz to gra będzie śmigać jak na niestworzonym systemie operacyjnym).

 

Ja natomiast dopiero niedługo podeślę screena z mojej gry. Robię to o czym pisałem na shoutbox'ie, lecz nie po mojej myśli wygląda to trochę jak Turris eh(ale nawet w niego nie grałem i przysięgam, że nie zzrzynam z niego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...