Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi o to ,że tło nie dość ,że jest za bardzo rozpikselowane to nie pasuje z resztą grafik (czcionka,przyciski) ,która jest w całkiem dobrej rozdzielczości. Najlepiej pasowała by tutaj czcionka podobna do tej z minecrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
nowe gui do warfoga z trybu wysyłania wojsk

LwuNw.png

 

Tak sobie teraz pomyślałem... skoro nad Warfogiem 2 pracowałeś razem z Uzjelem, to w sumie też powinieneś mieć w profilu wpis o wygraniu CA 2011, co też uczyniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak sobie teraz pomyślałem... skoro nad Warfogiem 2 pracowałeś razem z Uzjelem, to w sumie też powinieneś mieć w profilu wpis o wygraniu CA 2011, co też uczyniłem :)

o6o9b.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Last Survived wstrzymane. Powód: brak pomyslu na grafiki, brak materiału do ścieżki dźwiękowej, niedociągnęcia w fabule

Prace nad Impossible GAME! wstrzymane. Powód: zaginął plik gm81. Będę kontynuowal prace na gmk gdy zgromadze dane.

 

W tej chwili pracuje nad przygodówką platformową BRICK!

 

38550442788146098463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KnockOut - Ring Entrance

Mozecie mnie teraz zjechać za animacje i jakość (WMM mi zepsul a juz drugi raz nie chcialo mi sie renderowac) ;)

 

EDIT:

Nast trailer już z pokazaną walka ;) No i mam nadzieje że w lepszej jakości jak dorwe dobry prog do obróbki video.

E2: W nazwisku Witka zjadłem C i przy okazji zauważyłem że jest WBO zamiast WBC (przy testach pewnie zmieniłem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Last Survived wstrzymane. Powód: brak pomyslu na grafiki, brak materiału do ścieżki dźwiękowej, niedociągnęcia w fabule

Prace nad Impossible GAME! wstrzymane. Powód: zaginął plik gm81. Będę kontynuowal prace na gmk gdy zgromadze dane.

 

W tej chwili pracuje nad przygodówką platformową BRICK!

 

38550442788146098463.jpg

A to w prawym dolnym rogu pod "K" to co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...