Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zrobię to ;]

 

E: Na razie taki jest efekt krótkich prac nad tym. Chodzi się W (skok), A (lewo of course), D (prawo), strzelanie to LPM. Ostrzegam: gracz nie ma animacji chodzenia i od fireballi się nie ginie!

Jakby co, to piszę otwarcie - prawie praktycznie nic tu nie ma. Wrzucam to tak po prostu, żebyście zobaczyli, jak projekt w ruchu wygląda (pewnie gorzej niż na screenach). Oczywiście np. HUD jest do zmiany. Ot, to .exe to na razie taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień pracy nad grubopikselowym projektem , gra będzie osadzona w klimacie lat 30 . Troszkę grafik już mam przygotowanych , głównym problemem pozostaje mimo wszystko gui konkretniej brak koncepcji . Musi być ono przejrzyste , a zarazem bardzo intuicyjne - w każdym bądź razie pomysł i natchnienie są nic tylko pracować ; )

SCRENAH.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o sepię czy jeszcze o np. trzęsący się obraz?

Nie chodzi o sepię tylko o takie "mrowienie" ekranu

I też mnie dziwią porównania do Tripa. Bardziej mi to podchodzi pod Backa, jeśli już

 

A co do Pablo - wziąć zdjęcie i potraktować filtrem z większości programów graficznych to nie lada sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat gangsterski, lata 30. XXw... Coś mi tu zalatuje L.A. Noire :P

 

Co do mojego projektu, to nazwę wymyśliłem taką : "Willa Weissbergów".

Gra będzie opowiadała o dziennikarzu (którego pasją jest też podróżowanie i poszukiwanie przygód) który trafia do jakiegoś prawie że zapomnianego przez świat miejsca. Od okolicznych plemion dowiaduje się, że niedaleko stoi budynek, tytułowa Willa Weissbergów, który jest przeklęty. Nasz bohater zaciekawia się tym i postanawia tam zajrzeć.

Większość akcji będzie się toczyła w budynku i głęęęęboookich podziemiach znajdujących się oczywiście pod nim, jednak kilka fragmentów będzie się odbywało w jego okolicach.

W podziemiach będą różne stwory i demony (jeden z nich jest w tych zaczątkach, które dałem do ściągnięcia), a w budynku będzie trzeba uważać na pułapki, szukać tajnych przejść itd. Ot, taka przygodówka z tego będzie.

 

Fabuła jest tutaj napisanie niedokładnie, poza tym nastąpi w niej pewnie trochę zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wprowadzaj takiego szumu, tak jak mówiłem poćiśnij takie "zabrudzenia" kliszy jak w starych kinach + sepia opcjonalna, zobacz jak lepiej będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość słabo wygląda. Nie wieje klimatem, nie podoba mnie się to że bohater jest mocno rozmazany a budynek słabo, itp., itp.

No trudno , tak jak już wspominałem to dopiero pierwszy dzień pracy - mam nadzieję , że z niczego uda się zrobić "coś" .

 

Wygląda to jak przeskalowane i rozmazane bydło, a nie jak gruby pixel

Dziękuję za opinię . W takim razie nikt mnie nie posądzi o kopiowanie stylu ^^

 

no, mi tez sie nie podoba, wszystko takie rozmazane i brzydkie..

Przyjmuję do wiadomości . Będę starał się nieco urozmaicić grafikę .

 

Popieram.

 

 

Tak, dziwię się ;x

No i dzięki za ocenę grafy, Chell.

To samo co wyżej.

 

Nie chodzi o sepię tylko o takie "mrowienie" ekranu

I też mnie dziwią porównania do Tripa. Bardziej mi to podchodzi pod Backa, jeśli już

 

A co do Pablo - wziąć zdjęcie i potraktować filtrem z większości programów graficznych to nie lada sztuka ;)

Ano zgadzam się , fakt faktem korzystam tylko z painta nie nakładam na to żadnych filtrów .

 

Pablo, a mi się ten screenek bardzo podoba. Widzę że fabułę mafijną planujesz, jeśli chcesz służę pomocą :)

Dzięki serdeczne , podeślę Ci może konkretniejszą fabułę gry - może uda się nam wspólnie coś skorygować .

 

EDIT Nowiutki screen z jakimś wstępnym GUI ( napis zlecenia oczywiście do poprawki : D ) Oczywiscie nie zapominajcie o tym , że brakuje tu takiej podstawy jak chociażby podłoga zamiast niej zwyczajna pusta przestrzeń co może nieco psuć efekt . Jutro zabieram się za początki intra tymczasem dobranoc

screna2.png

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafia do jakiegoś prawie że zapomnianego przez świat miejsca. Od okolicznych plemion dowiaduje się, że niedaleko stoi budynek, tytułowa Willa Weissbergów, który jest przeklęty. Nasz bohater zaciekawia się tym i postanawia tam zajrzeć.

Większość akcji będzie się toczyła w budynku i głęęęęboookich podziemiach

 

co za bzdura! Od plemion mieszkajacych na koncu swiata dowiaduje sie ze niedaleko stoi willa...

ktora jest przekleta????!

i ta willa (z zzapomnianego przez swiat miejsca ?(willa?) posiada gleeeeebokie podziemia :)

Pytanie tylko, A PO CO w willi podziemia????

 

 

gra będzie osadzona w klimacie lat 30 .

Mnie sie podoba. Z checia zagram, choc ciezko wyobrazic mi sobie klimat lat 30 z kublami na smieci z lat XX.... to mi przypomina ze z t-800 mamy rozpoczety projekt gry "chicago" z tego samego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...