Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę po najmniejszej linii oporu i mało wyraźny ale przynajmniej druk jest trwały :P

nhfea.png

mam tylko nadzieje ze już nie ma ortów itp. na opakowaniu :P

 

Ogólny kosztorys, cd do LightScribe 1.5, opakowanie 0.7, okładka 1.25 czyli wyprodukowanie 1 kopi 3,45

 

Wiem że profesjonalny nadruk był by lepszy ale w detalu nie robią a jak robią to za samo cd z nadrukiem 6zł jak nie więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po najmniejszej linii oporu

 

:crying:

 

Do zapamiętania: po linii najmniejszego oporu.

 

Anyway, jeszcze poprawić przecinek przed by, bo, wyprowadzenie nowego zdania przy nie daj się złapać i będzie świetnie. Swoją drogą, gdybyś nie dał tego tekstu:

 

Jeszcze muszę poprawić przeoczone orty :P

 

to nie myślałbym, że wszystko jest już zauważone i tylko czeka do poprawki ;).

 

akurat w tym przypadku wyjaśnienie jest jak najbardziej zbędne

 

Yup, bałem się jedynie, że zapomnę wspomnieć ANtEmu, że nonszalancko wszystko zbywa ironicznym tonem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania mnie rozśmieszają. RADEON 7670M 1GB?! REALLY?! Do takie słabej graficznie gry. Na takim radeonie to bym sobie spokojnie w wiedmaka 2 pograł. Zgaduję, że cena w dniu sprzedaży to 130zł w edycji kolekcjonerskiej z maskotką kucyka.

Wymagania takie a nie inne bo taki mam pc na którym była gra testowana i tworzona miałem dać jeszcze 4GB ram ale dale 2 :P

 

edit:

Jak byś obeznany był w temacie (przeczytał parę postów wstecz) wiedział byś ze pudełkowa wersja jest dla małej garstki osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Yup, bałem się jedynie, że zapomnę wspomnieć ANtEmu, że nonszalancko wszystko zbywa ironicznym tonem ;).

dużej straty by nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

AUĆ

To ze ktostam ci wytknal to "moze" w ratingu to nie chodzilo o to ze ma byc "morze" tylko "mogą"

 

No bardzo cie szanuje, ale czasem jak przeczytam jakiegos twojego posta z takim ortem to az zeby zgrzytaja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUĆ

To ze ktostam ci wytknal to "moze" w ratingu to nie chodzilo o to ze ma byc "morze" tylko "mogą"

 

No bardzo cie szanuje, ale czasem jak przeczytam jakiegos twojego posta z takim ortem to az zeby zgrzytaja ;p

:D that's me your friendly neighbor lionx (Ech wiem szkoda gadać :( )

Już to skorygowałem (a dokładniej ktoś mi pomógł...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lion, gdybyś tylko skorygował okładkę, ta aktualna trąci lekkim kiczem. Gdybyś chociaż zostawił same rozdrapania z prześwitującą twarzyczką potwora i usunął tło pod nimi, nakładają się niemożebnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mam identyczny przykład na moim starym koncie

tutaj <('_'<

No faktycznie też value noise ale u ciebie zupełnie inne podejście ( szybsze dla GMa ), ty tworzysz po kolei surface o różnych rozmiarach od najmniejszego do największego i w każdym jest inny noise ( inne jego rozmieszczenie ) potem rozciągasz surface a interpolacją pixeli zajmuje się już sam GM. Bo w GM jak się rozciąga to się wszystko bluruje.

 

Ja mam inne rozwiązanie dużo wolniejsze, u mnie wszystko jest rozwiązane matematycznie w tablicach. Do działania nie potrzebuję żadnego surface. Użyłem je tylko do pokazania na screenie. Różnica jest jeszcze taka że u mnie rozmieszczenie noisu jest we wszystkich 5 tablicach takie samo zmienia się tylko skala.

 

A tutaj z użyciem gaussa

ltyTcwK.png

 

I z obrazkiem: :D

ugpSj5d.png

BRYkwMe.png

Obrazek i noise

geV1V1c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...