Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

WIP Done

Widziałem filmik jak koleś robił taki znak w Maya i naszła mnie ochota na zrobienie tego samego ale w blenderze :D

StareWrzfHdW.pngNowe44m5TaE.png

Tutaj filmik:

 

Wrzucam plik Blend i texturkę jak ktoś chce zobaczyć: http://www.mediafire.com/download/k4sye5wf.../Znak_Huder.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie skrobie gierkę od kilku dni (może tygodni ;P) ale nie spieszy mi się.

https://gmclan.org/uploader/4321/screen1_tower_defence.png - screen ma 2 dni więc trochę się zmieniło, a nie chciało mi się robić nowego. ;P

 

gmclan.org/uploader/4321/tower_defence_0_0_1_1_indev.zip - a stąd można pobrać najnowszą (14.08.2013 godz. 0:15) wersję gry, przepraszam za grafikę, ale właśnie dlatego daję grę do pogrania bo z tego screena nie wiele wynika i co najwyżej mógłbym kogoś zniechęcić do gry. ;P

 

E. Zapomniałem napisać o sterowaniu:

LPM - stawianie wieży.

PPM - menu z opcjami tj. zapis czy wczytanie gry.

Z - pokazanie ścieżki jaką będzie podążać następna fala oraz wyświetlenie żyć przeciwników.

X - wł/wył rysowania siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby ktoś chociaż zajrzał do screena którego wysłałem 2 dni temu i może chociaż ściągnął te 1.8 mb gry i powiedzieć mi czy taki pomysł w ogóle ma sens bo jakoś z braku zainteresowania słabnie moja motywacja do dalszej pracy. ;P

Nie zachęca niestety niczym do pobrania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ja sie nie czuje zniechecony, po prostu nie mam kompa, ale fakt fktem ze grafika jest baardzo nieteges i ja rozumiem ze placeholdery ale przed wypuszczeniem takiej wczesnej alphy warto machnac chocby samodzielnie jakies graficzki zeby nie odstraszaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze Timelapse :D

0:00 Tworzenie modelu

8:37 Tworzenie UV mapy

11:51 Jakieś poprawki

12:43 Tutaj chciałem exportować UVłke ale się 2 razy nie udało xD ( raz była za mała 32x32 zamiast 1024x1024 a potem była pusta )

13:26 Tworzenie textury.

23:26 Di Ent

 

Ogólnie to jedyny problem jaki miałem to robienie texturki w PS. Parę razy się że tak powiem zajebałem w akcji na nim i nie wiedziałem co zrobić bo nie znam dobrze narzędzi. Miałem np problem z odbiciem światła i cienia. Bo jak kopiowałem to na krawędziach warstwy PS mi robił jakieś wygładzenia, nie wiedziałem jak je zlikwidować to potem je zamazałem.

 

Mały problem też miałem z modelowaniem tylnego statecznika, zrobiłem 2 podejścia ( 2 inne techniki bo ta 1 okazała się crapna )

 

bJ12OvW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Skoro gra w wersji angielskiej tylko to czemu pudełko całe po polsku? (nawet skrót ANG po polsku)

 

i skoro już wszystko po polsku piszesz to "RATING PRODUCENTA" wygląda nienajlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra w wersji angielskiej tylko to czemu pudełko całe po polsku? (nawet skrót ANG po polsku)

 

i skoro już wszystko po polsku piszesz to "RATING PRODUCENTA" wygląda nienajlepiej

Bo wydawca polski ale zrobili tylko polskie pudełko na tłumaczenie gry zabrakło funduszy, to dobry powód żeby zrobić zbiórkę na kickstarterze, albo wspieram.to. ;P

 

E.

screen2_tower_defence.png

screen z nową grafiką ale ciągle jestem ciekawy jak ktoś mógł oceniać grafikę nie spoglądając na screena, chyba że ta cyfra obok pliku w uploaderze to liczba moich pobrań. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciągle jestem ciekawy jak ktoś mógł oceniać grafikę nie spoglądając na screena

Spoglądali ale nie naliczyło bo zły link dałeś. Dałeś tam direct linka do obrazku zamiast tego z końcówką html z uploadera. https://gmclan.org/up4321_6_screen2_tower_defence.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...