Skocz do zawartości

Czarny Ass

Użytkownicy
 • Postów

  601
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Czarny Ass

 • Urodziny 11 Lutego

O mnie

Edytowalne przez adminów

 • Paleolibertarianin

Ostatnie wizyty

19 879 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Czarny Ass

Elder Veteran

Elder Veteran (7/13)

0

Reputacja

 1. Czarny Ass

  Cześć GMClan

  Witam również, nie przejmuj się tym, że nie zrobiłeś żadnej gry na GMClanie jeszcze, ja też, chociaż miałem masę projektów. ;) Filozoficzne gry zawsze na propsie. Masz już jednego followera, więc mam nadzieję, że nie spartolisz tego. :thumbsup:
 2. Czarny Ass

  Warlocks

  Naprawdę świetna robota, a grafika tak kicksi czarnego assa... Odłożę trochę kaski i kupię. ;)
 3. Po pierwsze, gnysek napisał 2048, a nie 2024. Po drugie, powiedz nam jakich rozmiarów jest twoja grafika tła. :)
 4. A na pierwszej pozycji Łukasz Grodzki. XD
 5. Sto lat Wielki Panie Adminie, powodzenia w kodzeniu i kasiory ;)

 6. Czarny Ass

  Drunken Pistoletov

  Akurat bredzisz I am vader co do tych kolorow (sry, nie przeczytalem ze chodzi o sprity), co nie zmienia faktu, ze te wszystkie gierki Znikasow i Jaklubow wygladaja jak SNES, nizeli jak NES. ;)
 7. Nie, nie każdy, chyba mi nie powiesz, że 100% programistów lubi swój zawód? Większość pewno tak, ale jest na pewno mała grupka takich co nie lubią tego robić. :)
 8. Czarny Ass

  Foto-galeria

  No to wszystkie nerdy twoje.
 9. Zawsze można robić i dla kasy i dla frajdy (a kasa to też frajda). ;)
 10. Nie wiem czy to by było to samo, no i przede wszystkim, "Bombermana" więcej ludu pobierze niżeli "Jakąś grę o stawianiu bomb". ;) Jaklub, możesz zagadać do Hudson Softu o prawa do gry. Wtedy to lepiej wydaj na Wii, albo jakiś stary sprzęt to może coś grubszego zarobisz.
 11. Totalna ######oza. King Crimson lat 80' to zupełnie co innego, mimo wszystko, wciąż uwielbiam. :)
 12. Nie istnieją takie operatory porównania ">", ">=", "<", "<="? Po co kopiować cały czas to samo i przerabiać, jak można zrobić to prościej? :) PS. if(room=room1) to wygląda jak gówno. if(room == room1) a to pięknie. :) Ucz się od razu pisać "==" zamiast "=", bo w 99% języków inaczej zapisuje się operator porównania i przypisania.
 13. Nie powinny, bo to normalne libki MinGW. Ale po jakiego grzyba to? Zostaw tak jak jest, int main() lepiej. Najgłupsze co możesz zrobić... bo Ci nie idzie to musisz zmieniać IDE? Problem z libkami? Lepiej zainstalować VC++ by ich było więcej. :thumbsup: Poza tym, cały czas debugujesz, bo co z tego, że F9 jak nie zmieniłeś w opcjach projektu Target -> Debug na Target -> Release. Sprawdź jeszcze raz wszystko. Usuń półprodukty kompilacji, zaaktualizuj libki MinGW (jak to miało jakoś tam pomóc), zmień target na release i skompiluj. Zadziała na 100%. :)
 14. To normalne, że się coś takiego wyświetla jak nie skopiowałeś do katalogu z exekiem "libstc++-6.dll". ;) Skopiuj to i będzie cacy. PS. wydaje mi się, że jeszcze jakaś libka potrzebna, zobacz co wyświetli później i też wklej - wszystko w folderze Code Blocksa \MinGW\bin\. :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...