Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Adam, liczę, że tym razem uda ci się doprowadzić to do jakiegoś grywalnego stadium :)

 

 

@temat: nowa broń, długi nóż bojowy

 

tumblr_mt0ie2ktFI1s7jduio1_1280.png

tumblr_mt0ie2ktFI1s7jduio2_1280.png

 

wiem że refleks słabo ale jeśli ta rączka jest owinięta liściem (na co wygląda) to zrezygnowałbym z tego kółka na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasem już tak nie chce nic robić że głowa mała ;P Ale z drugiej strony szkoda tylu godzin spędzonych przed monitorem. Mam takie dni że odpalam edytor na 5-10 minut i tylko testuje, albo coś lekko poprawię. Najgorzej że nie widać tego co jest pod maską bo czasem aż sam się dziwię że tyle zrobione a efektów prawie nie widać. No i napie*** za grafika,testera i programistę jednocześnie też nie jest za proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej wygląda, w końcu prawidłowa praca nóg :)

@Nirvan - juz pisałem, kozacki patent, bardzo mi sie podoba, czemu tego nie zrobiłeś tak ze 4 lata temu :) Ale pewnie wykorzystam do jakiejś przyszłej gierki :) (a i plus że widze że można dodać pare szkieletów naraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3KueVtx.jpg

Świeży ficzer ;) Teraz będzie można np. rozbić łuk brwiowy co spowoduje zalanie krwią i co za tym idzie możliwość wygrania przez techniczny nokaut. W planie jest jeszcze dorobienie wpływu takiej kontuzji na obronę ;)

 

Te postacie nawet dobrze wyglądają,chyba lepiej niż wcześniej,a ruchy jak im wykonujesz za pomocą skyptu BVH chyba się to nazywało?Jaka muzyka będzie,bo możesz z tym iść w komercje jak to zrobisz,sprzedawać za jakieś symboliczne pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propa, można ile się chce :D ale z 50 na raz w jednym miejscu fps mi spada do ~40 (GM8.0) ale z game maker studio jest ~67

Ale może uda mi się jeszcze troche bardziej zoptymalizować. Pracuję właśnie nad osobnym animowaniem kości, że np może biegnąć a górą robić animacje ataku itd.

 

Dostałem propozycję do nagrania soundtracku do gry Stellar System i tu pierwszy filmik z moim utworem w tle nagranym specjalnie do gry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ograniczenia wersji free mi nie odpowiadają. Bez kinematyki odwrotnej w animacjach nawet nie ma co wydawać a to podstawa bo inaczej żaden cios nie będzie dochodzić ;P

 

 

Czyli robisz na free i nie możesz wydać czy jak?Ogólnie troche podjąłeś cieżki temat 'boks',bo zrobić taką gre to trzeba mieć pojęcie.Zrób kiedyś jakąś przygodówkę albo horrorek na silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...