Skocz do zawartości

I am Żyd and Lewak

Użytkownicy
 • Postów

  200
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez I am Żyd and Lewak

 1. Jeśli jeszcze nie istnieje to czy jest możliwe przez was na zrobienie takiej gry?
 2. Szukam piosenki która była w temacie "Jakiej muzy słuchasz w tym momencie?". Jej tytuł był czymś chemicznym co było bardzo żrące i z tego co pamiętam posiadały go tylko 3 kraje na świecie. Na obrazku albumu była osoba w masce gazowej. EDIT: Dobra już mam - post411759
 3. Szukam wszystkich odcinków He-Mana tej serii:
 4. Czy jest jakaś biblioteka albo czy już jest możliwe odtwarzanie dźwięków w innych urządzeniach miksujących? Chciałbym osiągnąć aby dźwięk był odtwarzany na Virtual Audio Cable.
 5. Ma ktoś instrukcję obsługi Snow Playera? Według tej listy jest to najbardziej odpowiadający mi odtwarzacz. Mogę wyszukiwać i otwierać pliki ale przyciski play/stop/pause/next nie działają :C
 6. Jak zmienić odtwarzanie dźwięku w GM na Virtual Audio Cable?
 7. I am Żyd and Lewak

  Gry a teoria

  Zaraz... jaki warunek musi być spełniony aby gracz pierwszy wygrał? Tego nie zaznaczyłeś, przez co można się domyśleć, iż to drugi gracz ma mieć strategię wygrywa. Jeśli dobrze zrozumiałem, to jak można zachęcić węża do wykonania tego samego układu skoro jego długość się zmienia?
 8. Antychryste! Co to jest?!
 9. Tak właśnie patrze na twą historię warnów i motyla noga zastanawiam się jak przekupiłeś administracje aby ci odejmowali od warnów. Opisy odejmujących od warna: - Rampapampa. - Makowiec - Poprawa - grzeczny user. - Od dłuższego czasu nie wyprawiał wybryków - A niech mu n zdrowie ;p - Truskawa - Tak sobie - Lepsze słabe tłumaczenie, niż żadne ABUSIVE ADMINISTRATION!
 10. I am Żyd and Lewak

  Foto-galeria

  :thumbsup: Zatkało mnie. Rzadko jest zobaczyć kogoś z fajną fryzurą. Zwykle to widzę samych kadetów.
 11. I am Żyd and Lewak

  Foto-galeria

  Od kiedy zapuszczasz?
 12. gdyby nie przeklęty syndrom niewidzialnych łez to by mi łza kapneła. EDIT: Ranma jak stary wtedy byłeś?
 13. Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na xml? GML kwadrans=date_get_hour(date_current_time()) * 4 + floor(date_get_minute(date_current_time())/15)
 14. czy jest już jakiś gotowy skrypt wartości binarnej wszystkich klawiszy? Na przykładzie klawiszy myszki (myszka) Jeśli wszystkie przyciski myszki są wciśnięte to pokazuje liczbę 7 jeśli lewy i prawy są wciśnięte pokazuje liczbę 3 Teraz jak to zrobić z całą klawiaturą?
 15. Jak to jest zawsze że jak napisze na GMClanie problem to załatwiam go 5 minut później sam po stworzeniu tematu. Wystarczyło wyczyścić wyjątki w rejestrze z zapory z tej lokalizacji Po prostu system zarejestrował port 6112 tylko na program Starcraft. Ale i tak dzięki Fervi <3
 16. Czy jest jakaś lista zarejestrowanych portów a przynajmniej te które na pewno router ci nie użyje albowiem... przez pół godziny się męczę ze starym projektem z GM8.0'a i zastanawiałem się dlaczego przestał działać? Pomimo iż 127.0.0.1 działał. No jak się okazuje czasami mogę, czasami nie mogę używać mojego ulubionego portu 6112 ALL pomimo iż teraz nie gram w Starcrafta/Warcrafta. Więc czy jest jakiś port który możliwie nie byłby zarezerwowany na inną applikację lub czy da się odblokować(uwolnić) mój kochany port 6112 ALL?
 17. tak chodziło mi o antyfeministę.
 18. Mam też brata Lewaka który chce wyjeżdżać z Kraju i byłby za partią Twój Ruch A co do ojca to powiedział że Korwin to jakiś obłąkany szaleniec, wariat i feminista, czy jakoś tak.
 19. Jakbym widział mojego tatę przy wyborach ; _ ;
 20. Nie mam kopii zapasowych. Próbowałem nawet usunąć wszystko z regedit pod hasłem GameRanger i nic nie dało (2 razy mi pomogło w innych programach)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...