Skocz do zawartości

I am Żyd and Lewak

Użytkownicy
 • Postów

  200
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O I am Żyd and Lewak

 • Urodziny 06.06.1945

O mnie

 • Skąd
  Mój pokój
 • Płeć
  Male
 • Adres www

Ostatnie wizyty

10 978 wyświetleń profilu

Osiągnięcia I am Żyd and Lewak

Major User

Major User (5/13)

0

Reputacja

 1. Jeśli jeszcze nie istnieje to czy jest możliwe przez was na zrobienie takiej gry?
 2. Szukam piosenki która była w temacie "Jakiej muzy słuchasz w tym momencie?". Jej tytuł był czymś chemicznym co było bardzo żrące i z tego co pamiętam posiadały go tylko 3 kraje na świecie. Na obrazku albumu była osoba w masce gazowej. EDIT: Dobra już mam - post411759
 3. Szukam wszystkich odcinków He-Mana tej serii:
 4. Czy jest jakaś biblioteka albo czy już jest możliwe odtwarzanie dźwięków w innych urządzeniach miksujących? Chciałbym osiągnąć aby dźwięk był odtwarzany na Virtual Audio Cable.
 5. Ma ktoś instrukcję obsługi Snow Playera? Według tej listy jest to najbardziej odpowiadający mi odtwarzacz. Mogę wyszukiwać i otwierać pliki ale przyciski play/stop/pause/next nie działają :C
 6. Jak zmienić odtwarzanie dźwięku w GM na Virtual Audio Cable?
 7. I am Żyd and Lewak

  Gry a teoria

  Zaraz... jaki warunek musi być spełniony aby gracz pierwszy wygrał? Tego nie zaznaczyłeś, przez co można się domyśleć, iż to drugi gracz ma mieć strategię wygrywa. Jeśli dobrze zrozumiałem, to jak można zachęcić węża do wykonania tego samego układu skoro jego długość się zmienia?
 8. Tak właśnie patrze na twą historię warnów i motyla noga zastanawiam się jak przekupiłeś administracje aby ci odejmowali od warnów. Opisy odejmujących od warna: - Rampapampa. - Makowiec - Poprawa - grzeczny user. - Od dłuższego czasu nie wyprawiał wybryków - A niech mu n zdrowie ;p - Truskawa - Tak sobie - Lepsze słabe tłumaczenie, niż żadne ABUSIVE ADMINISTRATION!
 9. I am Żyd and Lewak

  Foto-galeria

  :thumbsup: Zatkało mnie. Rzadko jest zobaczyć kogoś z fajną fryzurą. Zwykle to widzę samych kadetów.
 10. gdyby nie przeklęty syndrom niewidzialnych łez to by mi łza kapneła. EDIT: Ranma jak stary wtedy byłeś?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...