Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozgrywki nie mam zastrzezen, grafika niczego sobie, ai dziala dobrze, buga nie zlapalem

 

Ale sprobuj zabezpieczyc graficzki, jak narazie kazdy kto wejdzie do katalogu gfx ma kazda grafike z gry

 

e:i moze jakas muzyczka i dzwieki w grze by sie przydaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

trolololo, działa multi po necie! Pierwszy raz pisałem coś takiego i jestem zaskoczony, że działa (chociaż kładłem się spać załamany, że nic nie działa)

 

multi2k.jpg

 

 

@up: będą dźwięki i muzyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

4fd309e540dbf572c7535c6bb4f65e5d259e067b132edcd58e917c4b6d4f01656g.jpg

 

ce8460af67aed9c21717366eefc9816014b070e66685e9d485a8685ef6b042ba6g.jpg

 

Funkcja zwraca inta jak ta gmowa, ale nie miałem po co go wykorzystywać, więc wywołałem samą funkcję bez wydziwień. Jak się pokazuje okienko to się gra ładnie stopuje. Tylko jeszcze nad wyglądem będę musiał popracować.

 

 

edit:

A tu w "akcji"

 

927b43c4eaf28fa1e84720720542d94a85f59af7918b8f8769e25cf0c510b2506g.jpg

 

edit 2:

Caly dzien nad tym siedzialem, ale oplacalo sie:

 

4cd2e1521e93137367fe934e0e0d6abe633d2b4b8960f188bbfcc43f3e256fbb6g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a974f024f3cda9436326c964370d82a1587cb580772f1677b5ebc33a5c7be13a6g.jpg

 

Dużo mniej mi to zajęło niż planowałem, więc będę sobie następne zadanie musiał wyznaczyć na dziś :(

Oczywiście nie będzie można sobie HP w grze ustawiać ot tak.

 

@muczek: będą nowe gemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty

Fajna gierka, przyjemna z fajnymi zalozeniami. tylko nie wiem czy emocje nie byly by wieksze gdyby walki trwaly troche dluzej? Bo niektorych przeciwnikow rozwalilem w 3-4 ruchach a ani razu nie zdarzylo mi sie przegrac. Te ikonki przypominajace umiejetnosci w RPGach jak mniemam beda cos robic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie, pamiętajcie o moim motcie przewodnim:

OD MASTERÓW DLA MASTERÓW, ONLY LOFTY TIERS!

 

 

@Morro: a tak serio to właśnie jakoś mi set z głowy wypadło.

 

@Propa: Dzięki, HP planuję zwiększyć i oczywiście tu nie ma balansu między postaciami. Tak będą, ale póki co ich nie kodzę, bo najpierw trzeba ustalić ostatecznie kto jakie będzie miał skille.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie od robienia Amnegariona ( https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=22140&hl= ) postanowiłem wziąć się w garść i zacząć robić grę rpg na poważnie. Będę robił wszystko od nowa, teraz piszę silnik, który jest o wiele lepszy/nowocześniejszy/bardziej optymalny od tego z Amnegariona i właściwie jest między nimi przepaść. Dałem taki mało pokazujący screen z testu ekwipunku i animacji szkieletowej:

 

d09ddf860fbb321am.jpg

 

Jeszcze dodam coś co zadowoli szczególnie starszych - system walki itd. będzie oparty na zasadach D&D (Dungeons & Dragons), które niestety wychodzą powoli z użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna and Toxotes present:

 

5kgdfr.png

koncept_planszy.png

 

Tak więc ma to być gra logiczna w której poruszamy kilkoma postaciami jednocześnie. Nie będę się na razie wdawał w szczegóły.

Oto są dwa luźne koncepty stworzone przez Toxotesa w wolnej chwili.

Drugi przedstawia rozgrywkę. Powstał po zaprezentowaniu pomysłu na grę zanim jeszcze przedstawiłem ogólny koncept fabuły. Nie przedstawia oczywiście rzeczywistego wyglądu gry. To wciąż tylko koncept. Chociaż dołożymy wszelkich starań by faktyczna rozgrywka prezentowała się równie pięknie pod względem grafiki.

Pierwszy powstał niedługo później po przedstawieniu Toxotesowi pomysłu na fabułę. Przedstawia, luźny koncept menu głównego.

Nazwa jest robocza chociaż rozważam jej pozostawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda. Tak swoją drogą to nie ta gra, do której miałem robić grafiki? Bo w miarę podobne... tongue.gif

Tak. Miałeś, tak jak Shil. Wybacz. Wtedy tak jak mówiłem miałem coś innego do roboty i mówiłem, że jak wznowię prace to dam znać, ale sam rozumiesz. Jak już przyszło co do czego i akurat w tym momencie napatoczył się Toxotes to sam rozumiesz. Nie masz mi tego za złe, mam nadzieję? W końcu nie zaczęliśmy nawet współpracy więc żadna twoja robota na marne nie poszła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

9d27a16abdc9cd352c0174c7445b1c3df01320ece8008927f85e3c0208286d446g.jpg

 

Jak mamy poniżej 1/3 hp to takie efekty się pojawiają na ekranie,

pierwsze 4 skille działają (tylko grafy nie ma), gra ładna muzyczka, są dźwięki,

dziś dodałem zapisywanie opcji do pliku, ten efekt i resource manager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...