Skocz do zawartości

MagnusArias

Użytkownicy
 • Postów

  442
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O MagnusArias

 • Urodziny 27.05.1995

Informacje

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Użytkownik Godot
  Nie
 • Steam
  magnusarias

O mnie

Ostatnie wizyty

6 330 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MagnusArias

Forum Veteran

Forum Veteran (6/13)

0

Reputacja

 1. Siemacie ludzie. Tak dawno mnie nie było, że widzę srogie zmiany ;O

  1. I am vader

   I am vader

   No siemka! Zmiany dopiero się zaczęły.

  2. Wojo

   Wojo

   Czemu wszyscy wrócili zaraz po zmianie ? Czy to przypadek czy co

  3. I am vader

   I am vader

   Słowo się rozeszło

 2. DX Ball? Ja szukam piosenki podobnej do Awolnation - SAIL. Grany patent dość podobny, ale bez żadnych wokali ani nic. Też ten potenszal ma i jest zacne. Więcej nie powiem, nie zanucę, jedynie tyle mam zdradzę. Coś ktoś jakoś kojarzy?
 3. Wyjmij kartridż, sprawdź czy na pewno masz dostrojony telewizor na kanale 4 VHF. Sprawdź również napięcie zasilacza przy pomocy miernika
 4. Mam problem z padem. Chcę sobie pograć w Darksiders na padzie, pobrałem emulator x360ce i chodzi praktycznie bez zarzutu. Z wyjątkiem. Jednym. Malutkim. Maciupeńkim. Gdy biorę prawą gałkę w dół to jednocześnie zostaje wysłany sygnał od lewego triggera (i nie mogę zmienić wtedy widoku kamery :C)Gdy prawą gałką biorę do góry i na boki - wszystko jest w porządku. Sam trigger też chodzi poprawnie. Jakieś propozycje? Tak, włączyłem tryb analogowy.
 5. MagnusArias

  Keyboard

  Zależy ile dla Ciebie oznacza "zbyt wiele" bo mogę ci zaoferować dobry keyboard za 600zł jak i 6000 peelenów. jak chcesz się tak pobawić, pograć dla picu, to szukaj Casio CTK-811EX badź CTK-691. A jak cię stać na coś droższego o Roland E-09. Odpusć sobie Yamaszki PSRi te tanie badziewia na Alledrogo. Druga sprawa, to czy nowe jedynie, czy używanymi się zainteresujesz. a nauczyć się możesz nut, ewentualnie w wersji dla leniwych istnieje coś takiego jak Synthesia.
 6. Brałem to również pod uwagę. Jednak brak gotówki sprawia, że nie mogę sobie pozwolić na coś lepszego. Jakieś inne pomysły?
 7. Kupiłem niedawno nową pamięć do mojego blaszaka, mianowicie A-Data 4Gb DDR3 1333MHz CL9. Poprzednio miałem również A-Data, lecz 2Gb, te same parametry. Od razu mówię, że wiem, że WinXP 32bit nie będzie używał pełnych 4Gb, tylko 3,25Gb i tłuamczyć mi tego nie musicie. Sprawa jest inna. Podczas bootowania wyskakuje mi błąd "CMOS Checksum Bad". Jeśli pominę ten błąd, to ładuje mi system na domyślnych ustawieniach BIOSu, lecz pojawia się czarny ekran zamiast "Zapraszamy". Dźwięk jest, wszystko jest aktywne, odbiera komunikaty we/wy. Jedynie czarny ekran widzę. Na starej, 2Gb pamięci śmigało pięknie. Czytałem, że w pliku boot.ini dodać na końcu /pae, lecz nic to nie dało. Zmiana ustawień w BIOSie jest niemożliwa, gdyż: Jeśli zmienię ustawienia z BIOSie i je zapiszę (F10), to komputer się restartuje i pojawia się błąd co poprzednio. Do wyboru opcja zmienić ustawienia i kontynuować na domyślnych. Jeśli wejdę w zmianę ustawień to wracam na początek i mogę tak w nieskończoność się bawić. Druga sprawa, to że przy kupowaniu jednostki (jakieś 3-4 lata temu) miałem również problem z pamięciami RAM. Różne firmy nie działały (wypróbowałem chyba 6 kart), poza A-Data. Raz miałem krzaczki na ekranie, raz brak ekranu (jak teraz), raz w ogóle się nie uruchamiał system. Próbowałem różnych ustawień: sama karta 4Gb, dwie razem, dwie razem w odwrotnej kolejności. Płyta to MSI 790GX-G65 z zainstalowanymi wszystkimi sterownikami i najnowszymi wersjami. Jakieś pomysły Panowie?
 8. Za pierwszym razem -4, za drugim 2 :P Nie takie trudne, jak się zapamięta wszystko.
 9. MagnusArias

  Foto-galeria

  http://www.google.pl/search?gcx=w&q=ba...599&bih=779 Bagniak :D
 10. MagnusArias

  Foto-galeria

  Ja pie**ole. Nie spamujcie. Macie tu swoje ryje pokazywać tak brzydkie jak ten o: Wazzup.
 11. Tworzysz zmienną której przypisujesz odległość miedzy tymi dwoma punktami, a następnie masz kod na głośność dźwięku. GML odleglosc = distance_to_object(o_radio) sound_volume(dzwiek) = odleglosc Jak coś to poprawcie mój kod, ale piszę z pamięci.
 12. Stwórz subimage pusty i obrazek pełny, potem w step daj image_speed = 0.3.
 13. MagnusArias

  Ballady rockowe

  Gn'R - November Rain Gn'R - Don't Cry Gn'R - Estranged L.A. Guns - The Ballad Of Jayne
 14. MagnusArias

  Konwertowanie

  Any Video Converter. Wrzucasz plik filmowy (lub link z YouTube) i po prawo wybierasz Audio File MP3.
 15. Spróbuj ogólnie nie lubie coverów np "Nothing Else Matters" granych przez 9 latków którzy ledwo co gitarę dostali. Akceptuje tylko wykonanie Igora Presnyakova :
×
×
 • Dodaj nową pozycję...