Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

@LionX Dagger: ustaw maksymalną precyzję chociażby nawet FPS miał spaść do 1 klatki i strzel screena jeszcze raz, bo ten pierwszy prezentuje się strasznie w niektórych miejscach. ale ogólnie też bym chciał zrobić coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LionX Dagger: ustaw maksymalną precyzję chociażby nawet FPS miał spaść do 1 klatki i strzel screena jeszcze raz, bo ten pierwszy prezentuje się strasznie w niektórych miejscach. ale ogólnie też bym chciał zrobić coś takiego

Fakt jakoś się tym nie zajmowałem :P

ale sprawdziłem wyszło mi około 30 fps przy 1032 punktach nie najlepiej al no cóż :P

 

Gdybym to ja jeszcze wiedział jak ustawić tą precyzje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurcze, mam nadzieję, że to przyśpieszony gameplay? :)

 

Śmieszny bardzo lis, wygląda spoko, fajne te rury co się przez nie leci.

Jedyne do czego się mogę przyczepić poza zbyt wysokim tempem rozgrywki to to, że niektóre platformy słabo się wyrózniają na tym tle (kilka chyba takich było, ale może mi się zdawało tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenk ju.

Kurcze, mam nadzieję, że to przyśpieszony gameplay? :)

 

Śmieszny bardzo lis, wygląda spoko, fajne te rury co się przez nie leci.

Jedyne do czego się mogę przyczepić poza zbyt wysokim tempem rozgrywki to to, że niektóre platformy słabo się wyrózniają na tym tle (kilka chyba takich było, ale może mi się zdawało tylko)

gra normalnie śmiga w 60 klatkach, więc nie jest zbyt szybko (ale jeśli wypuszczę demo i jednak wciąż będzie, to pomyślę nad zwolnieniem gry)

 

tylko jedna platforma była dość niewyraźna (w 35 sekundzie), ale to się poprawi. starałem się, żeby wszystko, co nie jest tłem, miało czarny kontur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł dawno czegoś tak dobrego nie widziałem. Skąd pomysł na liska z tą dziwną łapką mechaniczną? Oryginalne:)

odkąd tu jestem Jaklub zawsze kojarzył mi się z panną 'wieczny okres' czyt. wiecznie niezadowolony i marudzący;). Ale widzę że Nie tylko to ma do zaoferowania na tym forum :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rayman, panowie. ale zastanawiam się, czy nie zrobić haka bardziej podobnego do tego w bionic commando (tj. zaczepianie się o każdą platformę (nie tylko haki) z możliwością huśtania się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm.. aktualnie nad jedną grą sportową gdzie niestety szczegółów nie mogę zdradzić

 

sobie też dziś zrobiłem wstępną bazę dla mojego launchera do gmowyh gier,

louncher.jpg

choć jak teraz o tym pomyśle to był głupi pomysł, bo to dodatkowe 2 mb ot tak dodane do gry :/

 

i sobie pomału projektuje małą grę tekstową

 

a od poniedziałku pracą jako grafik w małej firmie reklamowej

 

tak to już ze mną jest że lobię różnorodność i mieć dużo na głowie :P (monotonia mnie dobija -_- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam to :3 nic czego nie da się naprawić, bardziej od tego czy dobrze jest napisane zależało mi by szerokość przycisku dopasowywała się automatycznie do długości tekstu, jak i łatwość dodawania nowych przycisków.

 

Ale jak już wspomniałem chyba dam sobie z nim jednak spokój bo taki louncher to jednak beznadziejny pomysł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lion: wtw2 to multikomunikator internetowy, z ktorego sam korzystam

Co ma piernik do wiatraka w.t.w. to skrót od nazwy mojej gry

 

edit: I czemu wszyscy jak się do mnie zwracają to piszą lion nie chcę was martwic ale taki użytkownik jest na gmclanie, tak ciężko wam przycisnąć tego X ? :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...