Skocz do zawartości

Muuuuczek567

Użytkownicy
 • Postów

  1 472
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Muuuuczek567

 • Urodziny 25.01.1996

Informacje

 • Team
  no matter
 • Nagrody
  Najbardziej pomocny uzytkownik (CA 2011)

O mnie

Edytowalne przez adminów

 • Master of Puppets

Ostatnie wizyty

8 977 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Muuuuczek567

Master of Posts

Master of Posts (9/13)

0

Reputacja

 1. Twoja strona "O mnie" jest ######sta :D

  Aż przeczytałem :)

 2. Jaki algorytm stosujesz? Też bawię się trochę algorytmami ewolucyjnymi. Jak coś, mogę doradzić na PW.
 3. Przesilenie filozoficzne na GMClanie osiągnęło apogeum. Jak długo nie posiadamy zmysłów do wyczuwania (widzenia?) czasu (w sensie nie że się tego domyślamy), tak długo nie będziemy w stanie sobie tego wyobrazić. Najwyżej do głowy przyjdą nam jakieś filmowe wizualizacje podróży w tunelach.
 4. W Draw każdego wroga: GML draw_line(player.x,player.y,player.x+lengthdir_x(64,point_direction(player.x,player.y,x,y)),player.y+lengthdir_y(64,point_direction(player.x,player.y,x,y)))
 5. Operuj tylko na klockach w kształcie kwadratu i prostokąta. Jeśli iloczyn wymiarów jest podzielny przez 4, zawsze można znaleźć takie ułożenie, dzięki któremu nie zostanie żadne wolne miejsce na płycie. W innych przypadkach zawsze ilość wolnego miejsca nie będzie większa niż 3. Chyba, że masz już ustalone, jakie klocki masz wykorzystać, to w takim razie za wiele nie pomogłem.
 6. Po prostu symulować te obiekty, które są aktywne. Ewentualnie sprawdzać, czy właśnie uaktywniane obiekty mają odpowiednie warunki do istnienia na swojej pozycji: jak nie, to usuwać.
 7. Nic z tych rzeczy. Karta graficzna to GeForce GT 520M, sterowniki do karty dźwiękowej są z Realteka, defrag robię co 2 tygodnie.
 8. Problem jest następujący: tuż po włączeniu się laptopa dziwny proces, który nie ujawnia się w Menedżerze Zadań, a pokazuje się dopiero w monitorze zasobów, zaczyna zajmować 100% pierwszego rdzenia procesora. Procesu nie da się wyłączyć, zawiesić, zbadać - z listy po kliknięciu na niego PPM pojawia się tylko "Wyszukaj w trybie online", co powoduje włączenie strony Google z wyszukiwanym hasłem "?". Szukałem pomocy w internecie, ale nie było żadnych konkretów. Tylko coś o sterownikach karty dźwiękowej, ale mam najnowsze i nie da się aktualizować. Proces nazywa się "Przerwania systemowe". Help : (
 9. Create: GML dir=0 Step: GML x =xstart+lengthdir_x(100,dir) y= ystart+lengthdir_y(100,dir) dir += 2
 10. image_xscale = sign(oPlayer.x-x) if(image_xscale = 0) image_xscale = 1 //opcjonalne, jeżeli obiekt ma nie znikać przy oPlayer.x=x
 11. Muuuuczek567

  Zadanko

  @Sernat: czemu już nie kochasz ANtY'ego? :(
 12. Muuuuczek567

  Szukam programu

  @Exigo: fraktale Newtona itp.? Miałem coś takiego na komputerze, ale chyba już nie znajdę : (
×
×
 • Dodaj nową pozycję...