Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Mi też to na karczmę bardziej wygląda niż na metro, nigdy bym się nie domyślił. Póki co ciężko coś stwierdzić konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach przygodówkę detektywistyczną w stylu kreskówek (rzeczy typu nierzucający się nikomu w oczy pomarańczowy płaszcz, długopis z lunetą celowniczą) ze sporą dawką absurdalnego humoru, ale nie mam żadnych obrazków, bo to tylko koncepcja, a w Paincie z W7 nie da się rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że Was zawiodłem z moim RPG ale uznałem, że moja pierwsza skończona gra będzie czymś prostszym.

Jakiś tydzień temu zacząłem robić od zera platform shootera z fizyką, animacją szkieletową itd. Na początku zamierzam zrobić coś w stylu crimsonlanda, jak wyjdzie to zrobię etapy i fabułę a może nawet tryb multiplayer. Na razie nie będę pisał co zrobiłem a co nie bo przez takie coś dochodzę do wniosku "chłopie! Ty nic nie zrobiłeś!" Będę dawał sreeny i to Wy ocenicie co jest (dobre) a co nie :).

 

screen1platformshooter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Muuuuczek567 : Co to są grafiki bezszwowe i czym się różnią od innych?

Że nie widać przejść między kafelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze kafle polozone jeden obok drugiego posiadaja ladne lagodne przejscie, ktore nie kluja w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bedziom, użyłeś zakładki backgrounds, czy stawiałeś sprite na spricie ? Bo jest strasznie rozmazana ta trawa.

 

BTW. w dupie mamy twoje sytuacje prywatne. Nie musisz przez to gadać jak niedorozwinięty dzieciak z ADHD który pisze posty po to żeby pisać... w Twoich wypowiedziach brak jakiegokolwiek sensu. Masz owsiki w dupie i świerzbią cię palce, że tak klepiesz byle klepać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...