Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a ja teraz bawię się różnymi możliwościami i przykładami, ale wszystko pozostaje w koncepcji RPG niby-historycznego :D próbowałem top-down, próbowałem izometrię (to na pewno odpada), teraz próbuję doomowate 3D - pracuje się ciekawie, wygląda bardzo oldschoolowo - styl ten osiągnąłem z braku umiejętności, ale i taki miał być - mimo wszystko jakoś to się trzyma kupy, choć piękne nie jest. Szukam tylko kogoś kto podejmie się zrobienia postaci (na razie bez animacji) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w gruncie rzeczy racja. Spore piksele raczej pozostaną, ściany cienkie jak opłatek też - graficznie MA przypominać stare, jedne z pierwszych gier 3D. Na razie są to grafiki prosto z przykładu, z braku lepszych. Kiedy zrobię jednak najpotrzebniejsze rzeczy, zajmę się różnymi obiektami które jakoś ozdobią surowe brzydactwo pomieszczeń - jakieś pierdółki, kobierce. No i oczywiście przedmioty użytkowe typu drzwi, ale jeszcze nie wiem jak "kręcić ścianą" o 90 stopni, a na tym to pewnie będzie polegało.

 

E: trawa potraktowana promieniem powiększającym będzie zmieniona na 100%, to już jest rzeczywiście lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...