Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Wyklejanka z podstawówki

 

ale może znajdzie swój targecik : D

 

propa, fajne jest to że robisz takie polskie klimaty. Dworzec wypadł epicko właśnie dlatego że jest taki swojski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie dialogi z angielskimi napisami tez dodaja uroku :D

A w ogole to chce teraz pozmieniac nazwy miast na jakies polsko brzmiace, a raczej pododawac bo wczesniej nie bylo okreslone gdzie sie akcja dzieje. W kazdym razie kazdy polak sie nieraz usmiechnie pod nosem ;)

a ogolnie z ciekawostek dodam ze czesc etapow bedzie sie rozgrywac w perspektywnie top-down, na przemian z perspektywa normalna, co bardziej pokrecone korytarze czy tereny beda przedstawione z tej perspektywy zeby ulatwic orientacje drogim graczom. A i nie powiem ze w tej perspektywie widze spory niewykorzystany dotad potencjal :) Etapow tych nie powinno byc zbyt duzo, chociaz to jeszcze do rozstrzygniecia po zobaczeniu jak to wyjdzie w dzialaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawskich kolejny filmik, co prawda kilkusekundowy, ale tym razem nagrywany na wysokich detalach ze wszystkimi efektami i post processingiem

http://www.youtube.com/watch?v=O9L1AZLjR_0

mozna tez uslyszec w dzialaniu nowe dzwieki 'oddychania' mysle bardziej klimatyyczne i nie tak wkurzajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy nie licze na procenty bo zawsze coś ciekawego dojdzie ;) Demo miało wyjść już 10 września,ale że czasem lubie sie opier... to nie wyszło, głównie z powodów grafy. Tak na oko mam 40% gameplayu i 70-80% całej reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUD.png

 

zrobiłem w końcu ten HUD i jestem z niego mega zadowolony :3

jutro wezmę się za dopieszczenie tilesetu + w końcu zrobię dobre tło bo jeszcze tego nie zrobiłem :P

also, gra ma jeden błąd tylko ( z tego też jestem zadowolony, nie jak w lizaku xd ) którym jest problem z grafiką, np. w obwódce przy życiu widać, że po lewo brak jednego piksela grubości, problem w tym, że nie wiem jak to naprawić gdyż to sprawa gma a dokładniej viewów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :P wszystko w 2D tylko taki pozór że 3D.

W oryginalnej contrze wygladało to tak: Contra_NES_ScreenShot3.jpg

zrobiłem osobno obrazek podłogi, ścian i tylniej ściany dzieki czemu przeciwnicy mogą wychodzić z tych drzwi po bokach, graczowi drogę będzie zagradzać prąd. Musi zniszczyć taki punkt na tylniej scianie żeby wybuchłą i prąd zagradzający drogę zgasł i aby przejść do głębszej części bazy.

Narazie nie mam zrobionego prawie nic poza grafikami, ale jutro już coś będzie się ruszać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...