Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Huder imo ta planeta nie pasuje stylem, lepiej użyć mniej odcieni i bluru

 

Judei spoko, jest klimatycznie, kartka papieru i w ogóle

 

Adriann fajne i bardzo dokładne, ale chyba za duży rozkrok.

 

u6qdLSd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacje to najgorsza techniczna rzecz w całej grze. Teraz powoli ogarniam modelowanie w 3D żeby wyglądały na bardziej realistyczne. A co do silnika animacji szkieletowej: SK2D z GMCommunity z którego używam tylko edytora bo reszta przy okazji pisania na nowo silnika została całkowicie zmieniona na potrzeby gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

może jakbyś ZNOWU nie robił wszystkiego na ******** to by wyszło lepiej

https://gmclan.org/uploader/7618/shit.png

na czerwono miejsca gdzie olales cien

ustawienie skrzynek to smiech na sali (ze sie komus chcialo je tak rowno przykladac)

graficznie ciagle z dupy (zielone sciany ktore nawet nie udaja ze do siebie pasuja [tj nie widac ze to zapetlony tile])

nawet nie postarales sie zrobic wszystkiego tym samym stylem (boxy to zwykle kreski [w ogole kto buduje takie skrzynie lol], piasek to zwykly kolor potraktowany paintowym sprayem, postacie to 4 kolory na krzyz [wlacznie z bronia], sciany wygladaja jakby je przepuszczono przez 10 filtrow w gimpie z marnym skutkiem)

 

1/10 would not bang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dzięki Chell. Krytyka się przyda. Teraz będę wiedział, co poprawić. :thumbsup:

Co do skrzynek, to nie są moje. Przy poprzednim Shocie mi je ktoś podesłał (Sheriff99 bodajże) a userzy ocenili, że z tą grafiką skrzynki będzie lepiej. Grafiki zbytnio nie poprawię, bo i tak wspiąłem się na wyżyny, jeśli chodzi o mojego skilla w rysowaniu.

 

@up Cóż, może skończę, zobaczymy. Raczej się czegoś nauczyłem, np. z miejsca ustawiłem strzelanie z lufy a nie z głowy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bańki to debugowy joystick; z jaskółką nie wiem co zrobić (macie jakieś pomysły?); białe to spieniona woda w przejściu teren-woda (tego nie zmienię, gdyż assety kafli są z opengameart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że wiesz - ja na telefonie to nie mam w ogóle możliwości bawić się w rysowanie :D tak więc jaskółka tymczasowo zostanie taka, lecz jeśli jakiś grafik będzie tak hojny i narysuje mi taką jaskółkę w wymiarach 128x128, to będę po stópkach całował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że wiesz - ja na telefonie to nie mam w ogóle możliwości bawić się w rysowanie :D tak więc jaskółka tymczasowo zostanie taka, lecz jeśli jakiś grafik będzie tak hojny i narysuje mi taką jaskółkę w wymiarach 128x128, to będę po stópkach całował

Bo PC is too mainstream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...