Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zajarał mnie silnik fizyczny lotu poduszkowca/VTOL w grze na PSX:

i postanowiłem że spróbuję go uzyskać w GM.

Piki co w połowie udało mi się odwzorować fizykę brakuje przechylania statku Pitch i Roll.

 

A tutaj screeny z terenu w wersji ze słońcem i w nocy.

dNqcx.jpg

Y2zhi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę gierek ale szczególnie zabrałem się za tworzenie gry ,,Silian'' gra Fantasy / Przygodowa / Rpg będzie to gra nietypowa bo wszystko będzie do kupienia jdynie za punkty zdobyte poprzez wykonywanie zadań , i zbieranie diamentów

w grze zwiedzamy zamek Króla Rolanda jak i lokację zewnętrzne prócz dziedzińca i innych placów czekać na nas będą m.in Lochy zamku ,lasy , zimowa kraina , piekielna kraina , kraina potępionych i inne więcej co do samej rozgrywki nie powiem poniewasz gra jest owiana tajemnicą , grę tworzę sam , grafikę i muzykę również wybieram sam , fabułe wymyśliłem już dawno dawno temu ale dopiero wzieło mnie na realizację gry , potem wrzucę screena byśćię mogli ocenić

co i jak :)

 

http://www.gmclan.org/up6167_5_spr_silian.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę gierek ale szczególnie zabrałem się za tworzenie gry ,,Silian'' gra Fantasy / Przygodowa / Rpg będzie to gra nietypowa bo wszystko będzie do kupienia jdynie za punkty zdobyte poprzez wykonywanie zadań , i zbieranie diamentów

w grze zwiedzamy zamek Króla Rolanda jak i lokację zewnętrzne prócz dziedzińca i innych placów czekać na nas będą m.in Lochy zamku ,lasy , zimowa kraina , piekielna kraina , kraina potępionych i inne więcej co do samej rozgrywki nie powiem poniewasz gra jest owiana tajemnicą , grę tworzę sam , grafikę i muzykę również wybieram sam , fabułe wymyśliłem już dawno dawno temu ale dopiero wzieło mnie na realizację gry , potem wrzucę screena byśćię mogli ocenić

co i jak :)

 

http://www.gmclan.org/up6167_5_spr_silian.html

23609_4053_500_Klocuch12.jpg

 

 

 

A tak na serio to poszukaj grafik w necie bo te są brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek kiedy skończysz ? Fajna gra się szykuje ! A wy nie krytykujcie tak dyzmka bo on jedyny wydaje gry na gmclanie i to w dużej ilości.

 

Pracę dopiero rozpoczęte więc trudno powiedzieć , gra będzie bardziej przygodówką w klimatach staro żytnośći niż typowym rpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

road_works.jpg

[Report]

0.03=This mysterious driver wreaks havoc on highway!

4.53=It's obvious that we are dealing with a very skulled driver here.

8.30=Yet another near-hit with a car!

13.43=He's driving like a man out of hell!

17.20=Escaping driver has made another car crash!

24.77=Yet another near-hit with a car!

29.37=All hell breaks loose!

31.21=Police catches up with the driver, the tension is killing me!

34.70=That was lucky!

36.53=For a moment it appears as if the driver and his car have disappeared into thin air.

44.78=Road works ahead!

46.12=Frontal crash! God, that was nasty! I guess that's the last time we've heard of him.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...