Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

To jest "prawdziwy" zapis pościgu generowany w czasie rzeczywistym. Na dole ekranu na screenie widzisz fragment komunikatu dotyczącego poczynań gracza jak i (losowe) komentarze osób będących w helikopterze nad autostradą.

mock_2012_12_30_23_34_59_86.gif

Gra się (bardzo) powoli robi i żeby nie było hejtów na gmclan trafi jak będzie prawie skończona. Blisko pół godziny naprawdę porządnego soundtracku już jest przygotowane.

 

EDIT

i_know_i_know_i_know_i_know_i_wa.gifim_so_excited_i_just_cant_hide_i.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8h na wymyślenie 1 wzoru i zapisanie wyników do tablicy, dafuk?

 

Edit:

A mi takie coś wyszło:

GML
surface_set_target( surface );

draw_clear_alpha( 0, 1 );

for ( i = 0; i < view_wview; i += 1 )

for ( j = 0; j < view_hview; j += 1 )

{

draw_point_color( i, j, make_color_rgb( sin(i/30)*cos(j/30)*200, 0, sin(j/30)*cos(i/30)*200) );

}

surface_reset_target()

 

4KH35.png

 

Edit2:

dJZyV.png

Arcus tangensy, narysowały ładną ramkę xD

GML
draw_point_color( i, j, make_color_rgb( arctan(i)*arctan(j)*255, arctan(j)*arctan(i)*255, arctan(j*i)*255) );
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wersja bez umierania itp :D ale są zombie, można zabijać.

 

http://dsstests.comli.com/ZombiesEverywhere.swf

 

ctrl/z - strzał

shift/x - skok

spacja - zwolnienie tempa

 

Może jakieś pomysły na gameplay lepszy? :D będę jeszcze dorabiał taką wspinaczkę po platformach dla zombie, kilku innych przeciwników, szybszy karabin i shotgun.

I myślę o zmianie nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawsze chce mi się robić gry które nie mają za bardzo szansy się przyjąć? :D

Na bycie graczem zombie mam juz inny projekt przyszykowany. Ale przy nim będzie trochę więcej pracy niż na tą ile planuje i mniej niż na Galaxies Invaded ;).

 

edit: "Sponsors will buy anything with zombies in it" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozpoczołem pracę nad Revenge i Silianem , by nie było tak że nie mogę się zdecydować którą robić , czas tworzenia Siliana zostanie rozciągnięty w czasie a Revenge codzień :) Revenge będzie różniło się od poprzedników będzie platformówką , od dawna mam skończoną grę na dysku , zrobiłem ją z Grabarzykiem mowa tu o platformówce przygodowej ,,The Tubay Adventures'' której premiera już jutro w godzinach wieczornych , gra miała wejść na gmclan dawno temu ale musieliśmy poprawić pare niedopracowań i Bógów :)

 

fabuła Grabarzyka , który jest ze mną w Games Sferze to on wymyślił pomysł na grę , ale gameplayem i wydarzeniami w grze zajołem się ja , on wymyślał fabułę i miejscami doradzał i tworzył grafikę , ja programowałem i tworzyłem resztę zajołem się dźwiękiem oto fabuła:)

 

Było to w rocznice smierci ostatniego z goblihów.

Tubay zmuszony był skryć sie przed burzą w jaskini ukrytej w zachodniej ścianie Góry Torgrad.

Osuszając ubranie Tubay dostrzega ze jaskinia ciągnie się głeboko we wnętrzu góry.

Postaniawia ja zwiedzić natrafia na gładko kute korytarze.

Idąc tak przez chwile natrafia on na wielką komnate w której jest duze stado drpieznych kreatur.

Hateskanie-bo tak sie nazywały-żywia sie miesem, nie ważne czyim.

Tubay zmuszony jest do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zombie generalnie miałem wielką zajawkę jak byłem w liceum i sie dopadłem do filmów romera, teraz staremu Georgowi filmy o zombie juz nie wychodzą, a modę rozsiewa głównie R, Kirkman ze swoim komiksem który przechodzi na wszystkie inne media. W sumie nie mam nic przeciwko zawsze miło odstrzelić martwiakowi twarz, szczególnie jak sie dopakuje do tego dylematy moralne i pytanie o kondycje ludzkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mnie ta moda nic a nic nie pociąga. Skąd to w ogóle się wzięło.

idd

 

@Uzjel: bo spacje wcisnąłeś, drugi raz wciśnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Grałem w Naruto Shippuuden cośtam cośtam na PS3 u brata, drugi screen bardzo przypomina tamtą grę. Śliczne.

 

to slaba grafika byla

 

co do silnikcza - używałbym, koniecznie z taka wlasnie grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LionX, co to właściwie będzie?

Sanbox, RPG, Symulator życia?

Grywalna mam nadzieje XD, a gatunek to tajemnica jak na razie :P

 

No ja wiem o czym będzie, ale nie mogę chyba mówić ;p
tak ciiiiii

 

Z lekką poprawą grafiki (cienie + ciemniejsze tekstury), z powodzeniem można byłoby zrobić rpg'a ala gothic 1/2. Popularność w indiedb z pewnością byłaby na 1 miejscu.
Rpg z tego nie robię może innym razem :P

a co to grafiki chcąc nie chcąc poniekąd będzie przyciemniana jako że rozgrywka będzie toczyć siew nocy :)

 

 

co do silnikcza - używałbym, koniecznie z taka wlasnie grafika
Grałem w Naruto Shippuuden cośtam cośtam na PS3 u brata, drugi screen bardzo przypomina tamtą grę. Śliczne.
zapowiada się świetnie, o ile skończy ;p
az slinka leci zeby pograc sobie w gre przedstawiona na drugim skrinie, toz to ciekawsze (z 1wszego punktu widzenia) od minecrafta
Dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...