Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Lekki tuning menu na klimat bardziej zbliżony do boksu.

ko_devscreen1.jpg

Przyczepie się do dwóch rzeczy.

Napis Knock Out jest słabo widoczny(zlewa się z tłem i rękawicami)

Rękawice zaznaczające Career są nierówne (jedna jest dalej napisu a druga bliżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatek gry, chyba jedyny moment kiedy bedzie widac twarz glownego bohatera, a i przy okazji nawiazanie do pierwszej czesci + oczywiscie jeden naboj w kieszeni na poczatku

88849838.png

a tu jakies inne pamiatki z wakacji

 

89161193.png

 

32729711.png

 

35832264.png

 

77545950.png

 

96280277.png

 

88318784.png

 

 

No i prosba dla ludzi kompenentnych w znajomosci jezyka angielskiego, pewnie jak zwykle narobilem bledow a to calkiem istotny list apropo fabuly gry, jakby ktos wykryl jakis blad i ew. wskazal rozwiazanie albo lepiej brzmiaca forme, to bardzo bym sie ucieszyl :)

 

35564562.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

much, coming, survivors,

 

Zmieniłbym na początku na Dear Adam, imo lepiej pasuje do listu.

Also zmieniłbym na "I heard the message in the radio"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki poprawie 3 pierwsza :) A z this i the sie wacham tak samo jak z dear, dear chyba nie wstawie bo to w sumie nie list tylko kartka zostawiona w pokoju, oni zyli ze soba dluzszy nieokreslony czas nie widzac innej zywej duszy, ograniczajac swiat do wielkosci klimatyzowanego pokoju w jakims zadupnym hotelu , on zapadl w spiaczke ona w miedzyczasie gdzies znikla i taka tam kartka pozegnalna :) A samo Adam zamiast dear Adam wydaje mi sie jakies bardziej naturalne w tej sytuacji. To samo co do this massege, chodzi o jedna konkretna wiadomosc, co jest tez niecodzienne bo radio od miesiecy/lat nie dziala.. w sensie nikt nic nie nadaje. Ale pomysle nad tym, wyszedlem z wprawy w konstuowaniu zdan po angielsku, przynajmniej dubbing jest polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5gc8f.pngXS4pg.png

Jako że prace nad grą którą robię z Shil zostały wznowione po moim nagłym, gwałtownym, miesięcznym "Nie chce mi się"; postanowiłem wyskoczyć z idiotyczną inicjatywą do was!

Czy jest na sali ktoś kto chciałby mieć jakiś Swój wkład tę grę?

Oto jeden klocek z naszej gry. Mamy ich na prawdę sporo, ale ja myślę że nigdy nie będzie ich za dużo, więc...

Zrób własny remix tego klocka! emnKp.png

Nie musi być to klocek trawy! To musi być Twój klocek!

Wklej go tutaj lub wyślij go mnie bądź Shil! Będziemy wdzięczni za pomoc, a co więcej... Udostępnię wam niedługo edytor dzięki któremu będziecie mogli zrobić swoje custom mapy!

 

Poważnie mamy dużo bloków i nie potrzebujemy żadnych. Shil właśnie w tym momencie przegotowuje dla mnie paczkę z nowymi, ale jeśli jesteś zainteresowany to nic nie stoi na przeszkodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
5gc8f.pngXS4pg.png

Jako że prace nad grą którą robię z Shil zostały wznowione po moim nagłym, gwałtownym, miesięcznym "Nie chce mi się"; postanowiłem wyskoczyć z idiotyczną inicjatywą do was!

Czy jest na sali ktoś kto chciałby mieć jakiś Swój wkład tę grę?

Oto jeden klocek z naszej gry. Mamy ich na prawdę sporo, ale ja myślę że nigdy nie będzie ich za dużo, więc...

Zrób własny remix tego klocka! emnKp.png

Nie musi być to klocek trawy! To musi być Twój klocek!

Wklej go tutaj lub wyślij go mnie bądź Shil! Będziemy wdzięczni za pomoc, a co więcej... Udostępnię wam niedługo edytor dzięki któremu będziecie mogli zrobić swoje custom mapy!

 

Poważnie mamy dużo bloków i nie potrzebujemy żadnych. Shil właśnie w tym momencie przegotowuje dla mnie paczkę z nowymi, ale jeśli jesteś zainteresowany to nic nie stoi na przeszkodzie :)

cool story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos wykryl jakis blad i ew. wskazal rozwiazanie albo lepiej brzmiaca forme, to bardzo bym sie ucieszyl :)

 

35564562.png

List Ewy (propaganja)

Wedlug mnie to:

(...)I don't think there's much

(...)I can feel it coming

(...)I am going to get help

(...)I'll come back with help

(...)On the radio

(...)There's a group of well-trained an armed survivors

(...)medical treatment

(...)I am going to try to reach them Jesli piszesz w czasie przeszlym to napisz

(...) If you've read this...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Propa - Moim zdaniem napisz list po polsku i daj komuś kompetentnemu do przetłumaczenia, bo tutaj każdy doda coś od siebie i każdy będzie wiedział lepiej.

A oni wszyscy będą się mylić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...