Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Też chciałbym takie coś w 8 godz. robić.

 

Na tym polega magia C# - ja tak naprawdę nie znam tego języka, program piszę "na czuja" i co 5 minut googlam z jakimś problemem :) Ale podpowiadanie składni i logiczne nazwane właściwości i metody pozwalają jakoś okiełznać całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lajtin.jpg

lekko odpimpowany system oswietlenia

chociaz pare rzeczy mi jeszcze w nim nie gra

za to z rzeczy z ktorych jestem dumy wykombinowalem fajny efekt przejscia kolorystyki w sepie kiedy bohater jest zmeczony, fajnie to wyglada w akcji.

edit.

wersja 2

lajtin2.jpg

 

ktora lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell z czym ty mi tu wyskakujesz chyba pistolet na kulki jakis trefny miales ze Ci magazynek wyskakiwal. A zreszta to i tak jest samorobka sawed-off shotgun nie pistolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chell z czym ty mi tu wyskakujesz chyba pistolet na kulki jakis trefny miales ze Ci magazynek wyskakiwal. A zreszta to i tak jest samorobka sawed-off shotgun nie pistolet.

 

Wlasnie gowno prawda, takie cos moze sie zdarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ameryke odkrywasz na nowo? W gnatach masz od tego przycisk zeby wysunac magazynek, producenci broni nie sa palcem robieni, przeciez nie mozna by spokojnie gnata w kabure wlozyc zeby sie magazynek nie zapodzial jakby to luzem chodzilo. Po drugie juz nie chce mi sie nawet wymienaic gier czy filmow w ktorych bohaterowie strzelaja pistoletem jedna reka, a jesli przytrzymuja to po to zeby zmniejszyc odrzut a nie zeby nie zgubic magazynka. Znajdz mi na necie chociaz jedno zdjecie, jedna mala grafike z jakiejkolwiek gry gdzie bohater przytrzymuje magazynek od spodu w trakcie strzelania. Bo ja znajde setki na ktorych goscie strzelaja chocby z 2 pistoletami w obydwu lapach. To po pierwsze. A po drugie w Tripie jeszcze nie ma zwyklego 9mm, jest tylko shotgun gdzie pociski ladujesz w rury, i rewolwer gdzie kule ladujesz w beben. Ale jak zrobie pistolet to gosciu bedzie strzelal nim jedna reka, bo tak jest w porzadku, i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to chyba obaj macie rację. Trzymając broń oburącz jest stabilniej, bo ręka nie drży, ale też masz więcej siły do wyhamowania odrzutu.

agree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Myślałem, że chodzi o pozycję, w której opiera się nadgarstek dłoni, która trzyma pistolet na przegubie drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propa - Na drugim screenie są jakieś 2 białe kreski nad lampą, dziwnie wyglądają. Co to jest? :P

kable. cos namieszalem ze sie kolor z czarnego na bialy zmienil. poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...