Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

jest pare stron wstecz filmik ze spieprzonym dzwiekiem :) Nagram kiedys jakis na kompie brata bo moj komp to za slaby jest zeby pociagnac gre z frapsem na pelnych fpsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajne adriann. Dobrze by było gdybyś poświęcił więcej czasu na szate graficzną otoczenia, w stylu porozrzucanych kamyczków, pęknięć, krzaczorów.

No to ja w tym momencie sculptuje mutanta. To po lewej to jego "koncept" ("zsphere").

mutant_modliszka.jpg

 

Zazdroszcze talentu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Naprawdę fajne adriann. Dobrze by było gdybyś poświęcił więcej czasu na szate graficzną otoczenia, w stylu porozrzucanych kamyczków, pęknięć, krzaczorów.

No to ja w tym momencie sculptuje mutanta. To po lewej to jego "koncept" ("zsphere").

mutant_modliszka.jpg

To po lewej to koncept, a po prawej obecny stan? o.O

 

Nie czepiam się jak coś tylko chciałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zbrushu pipeline przebiega zazwyczaj tak, że zaczynasz od "zsphere" - czyli klejenia jakiegoś ludka z kulek. Potem to się "rasteryzuje" na mapę 3d voxeli, i masz siatkę na której pracujesz. Np. w sculptrisie masz na odwrót, gdzie nie martwisz się o to czy starczy ci poly. ; )

No a to po lewej to właśnie "zsphere".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tds'em jest ciężko. W zamierzeniu chciałbym zrobić z tego jakiś multiplayer, ale nie starcza mi umiejętności w tym celu. ; D W obecnym momencie projekt jest w pewnym sensie zamrożony (nie wiem jak się za to zabrać), a model zrobiłem dla samego robienia. ; )

PS: Btw. ktoś miał by ochotę włożyć swój grosz do projektu, tzn. pomóc przy napisaniu architektury klienty-serwer (osoba która wie jak się za to zabrać), niech da znać, bo wydaje mi się że szkoda to tak po prostu porzucić. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wszyscy wiedzą, ale w Zbrushu się nie modeluje tak jak normalnie, ale po prostu wydłubuje jak przy rzeźbieniu, więc jest to nieco prostsze (coś jak malowanie tabletem) i stąd takie efekty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tds'em jest ciężko. W zamierzeniu chciałbym zrobić z tego jakiś multiplayer, ale nie starcza mi umiejętności w tym celu. ; D W obecnym momencie projekt jest w pewnym sensie zamrożony (nie wiem jak się za to zabrać), a model zrobiłem dla samego robienia. ; )

PS: Btw. ktoś miał by ochotę włożyć swój grosz do projektu, tzn. pomóc przy napisaniu architektury klienty-serwer (osoba która wie jak się za to zabrać), niech da znać, bo wydaje mi się że szkoda to tak po prostu porzucić. ^^

 

To może zrób singla? Multiplayer to bardzo ciężka robota... Nie wspomnę o tym, że to studnia bez dna :P ciągle poprawianie czegoś, optymalizacja, no i najważniejsze - zabezpieczenia przed debilami i hakerami.

Szkoda porzucać projektu, a singla można też fajnego wyskrobać :) Ja Ci nie pomogę, bo jak wiadomo mam Alieny do robienia, ale kibicuje Ci w tym projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic nie robię to daje screena z edytora poziomów:

 

screenshot101p.jpg

 

Teraz palmy poruszają się wraz z poruszaniem się viewa co daje wyraźne wrażenie że są daleko a nie że są małe ;p

Domyślne poziomy będą odwzorowaniem poziomów z NESowej contry, a edytor udostępnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopia + poziomy trudnosci + tryb multi przez neta :P jak narazie, potem jeszcze moze zrobie kopię super contry, a potem zrobię jakąś wersję z własnymi wymyślonymi poziomami, o ile starczy mi chęci :D

 

Ciągle nie mam pomysłów na ładniejsze platformy. (to takie blee zielone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tylko nie wiem pod jakim kątem ją zrobić.

Może 45 stopni?

 

@Bedziom: najpierw spójrz na screeny ze swojej gry, a później się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...