Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Propa czy gameplay w tym będzie zbliżony do gier typu Back?

oj nie. Tzn na tyle podobny na ile podobne moga byc strzelanki w perspektywnie od boku, ale zupelnie inne tempo i zupelnie inny styl. Ogolnie w tripe bedzie bardzo malo walki, duzo wiecej unikania konfrontacji, bronie sluza do obrony kiedy jest to absolutnie konieczne a nie do strzelania we wszystko co sie rusza.

Mam gotowe 3 misje, jestem w trakcie robienia czwartej. Da sie to przejsc zabijajac dwoch przeciwnikow i raniac jednego :) Oczywiscie mozna zaszarzowac i obstrzeliwac wszystko ale wtedy braknie amunicji wtedy kiedy bedzie najbardziej potrzebna, a machanie maczeta - jak to maczeta - ma swoje minusy :) Druga sprawa ze nei tylko amunicji braknac, leczenie to zupelnie inna bajka niz to co widzieliscie w jakiejkolwiek innej grze - i po prostu mowiac w skrocie lepiej grac tak zeby nie trzeba bylo leczyc :) opcji z magicznymi apteczkami leczacymi w moment cala energie brak, do tego przytyrane nogi = brak mozliwosci biegania, przytyrane rece = wolniejsze przeladowanie i oslabiona walka wrecz itp itd. Wyleczenie konczyny trwa kilka minut od uzycia na niej apteczki, bandarze tylko przerywaja krwawienie, a morfina pozwala na jakis czas nie odczuwac negatywnych skutkow uszkodzen. Rzadko kiedy bedzie mozna poszczycic sie pelna energia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redxa.jpg

 

a ja zrobilem motyw tak schizowy i ryjacy beret ze az nie moge go zbyt dlugo testowac :boxed: Pierwszy raz w zyciu mi sie takie cos zdarzylo :) Jeszcze pare spraw i bede mogl z czystym sumieniem wrzucic demko.

A tak btw to gra juz wazy 273 mb. Masakra, nie wiem czy sie pelna wersja na cd zmiesci :) Z drugiej strony plus jest taki ze wszystko jest maksymalnie zroznicowane, nie ma biegania wiecznie po takich samych lokacjach i walki z takimi samymi przeciwnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Strasznie mozolna jest taka metoda..Ja wolę anime studio itp;p Łatwiej i szybciej

I gorzej

 

Jak dla mnie to animacja taka nie za bardzo, kolesiówa płaska jak karton, przy obracaniu się co klatkę wygląda inaczej, ma kwadratową dupę i ultra-wąskie barki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale jakbym kazda klatke traktowal tak detalicznie jakby to byl osobny rysunek - wygladaloby to lepiej, ale siedzialbym chyba rok nad tym. Bedzie jak jest, czyli mysle bez tragedi mimo wszystko.

 

Strasznie mozolna jest taka metoda..Ja wolę anime studio itp;p Łatwiej i szybciej

 

Ja zdecydowanie nie wole :)

@Anty

Kwadratowa dupa owszem, plaskosc przy kamerze od tylu - owszem, ale gdzie Ty widzisz mega waskie barki? :)

 

Ogolnie jesli patrzec na minimalizm z jakim do tego podszedlem to jestem nawet zadowolony z efektow, nie chce siedziec jak juz mowilem rok nad czyms co trwa 17 sekund, a i tak zrobienie tego zajelo mi kilka ladnych godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...