Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

5gc8f.pngXS4pg.png

Jako że prace nad grą którą robię z Shil zostały wznowione po moim nagłym, gwałtownym, miesięcznym "Nie chce mi się"; postanowiłem wyskoczyć z idiotyczną inicjatywą do was!

Czy jest na sali ktoś kto chciałby mieć jakiś Swój wkład tę grę?

Oto jeden klocek z naszej gry. Mamy ich na prawdę sporo, ale ja myślę że nigdy nie będzie ich za dużo, więc...

Zrób własny remix tego klocka! emnKp.png

Nie musi być to klocek trawy! To musi być Twój klocek!

Wklej go tutaj lub wyślij go mnie bądź Shil! Będziemy wdzięczni za pomoc, a co więcej... Udostępnię wam niedługo edytor dzięki któremu będziecie mogli zrobić swoje custom mapy!

 

Poważnie mamy dużo bloków i nie potrzebujemy żadnych. Shil właśnie w tym momencie przegotowuje dla mnie paczkę z nowymi, ale jeśli jesteś zainteresowany to nic nie stoi na przeszkodzie :)

 

A co to jest bo nawet mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propa: w "But if you wake up and I am not there" można by I am not na I won't be there, poza tym to zdanie jest niejako urwane, bo po "there" powinno być coś dalej.

 

Poza tym, Anglicy nie dzielą listów na akapity jakie mamy w Polsce, ale na tak zwane paragrafy i między paragrafami ( czyli polskimi akapitami) jest jednowersowy odstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest bo nawet mi się podoba.

@baca to jest efekt mojej kampanii polegającej na tym że nie zobaczycie żadnej zapowiedzi z tej gry, aż do momentu gdy będzie można się z wami podzielić czymś grywalnym. Czymś czego nie będziecie oceniać po grafikach i 5 zdaniach wypocin na temat nowego neverlandu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheriff99 jak by napis "pierwsza krew" był bardziej czytelny i po nim ściekałaby krew, a tło ognia było animowane to byłoby super.

 

Postaram się zastosować do tych poprawek jednakże tło ciężko byłoby zrobić animowane, ale spróbuję. Mam tylko kilka pytań:

-Czy napis mógłbym zrobić biało-czerwony? (czy to by pasowało, bo zrobić to potrafię).

-Czy czcionka Priory jest dla was czytelna?

 

Z resztą sam sobie poradzę. A tak przy okazji gra ma być tds'em z tym, że ma on opowiadać o Polsce w czasie II Wojny Światowej. Grafiki samemu robię, aktualnie mam:

-Grafika polskiego szeregowego

-Grafika niemieckiego szeregowego

-Grafika skrzyni(ta sama co dla Bedzioma tylko, że z kilkoma poprawkami)

-Grafika murku(taki sobie beżowy do poprawy)

-Grafika backgroundów(do poprawy)

-Grafika krwi(cztery sprite'y do poprawy)

 

A z kodzenia:

-Strzelanie

-AI wroga (na razie proste tylko muszę pomyśleć nad tym żeby przeciwnik nie obracał się w moją stronę, gdy jestem za murkiem.

-Chodzenie

-Zabijanie przeciwnika

 

I trochę innych dupereli jednak dużo mi jeszcze zostało:

 

-wsiadanie i wysiadanie z czołgu(łatwe do zrobienia)

-wybuchanie czołgu i wysadzanie go granatami do rozwalania czołgów

-mądrzejsze AI

-Życia dla każdego przeciwnika(chodzi o to, że nie mam wersji pro, a życia ma każdy przeciwnik z tym, że pasek wyświetla się tylko żołnierzowi, którego zrobiłem na początku-trudne).

-Efekty graficzne i dźwiękowe(średnie)

-Edytor map(proste)

-Wczytywanie i zapisywanie ich(proste)

-Ekwipunek

-Kilka broni

-Zadania

-System lvli(nie wiem czy go zrobię ale może)

-AI przyjaciół z podziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Życia dla każdego przeciwnika(chodzi o to, że nie mam wersji pro, a życia ma każdy przeciwnik z tym, że pasek wyświetla się tylko żołnierzowi, którego zrobiłem na początku-trudne).

 

dajesz w create wroga

zycie=100

maxzycie=100

a w draw

draw_rectangle(x-50,y-150,x-50+(zycie/maxzycie)*100,y-100)

 

tak mniej wiecej.

 

-AI wroga (na razie proste tylko muszę pomyśleć nad tym żeby przeciwnik nie obracał się w moją stronę, gdy jestem za murkiem.

collision line ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Czy napis mógłbym zrobić biało-czerwony? (czy to by pasowało, bo zrobić to potrafię).

(...) A tak przy okazji gra ma być tds'em z tym, że ma on opowiadać o Polsce w czasie II Wojny Światowej.

 

Tak o mechanice gry to wypowiadac sie jeszcze niemoge ale jesli chodzi o tytul to "pierwsza krew" jednoznacznie wskazuje na film film rambo

http://www.filmweb.pl/Rambo.Pierwsza.Krew

 

, czyli raczej nie Polska w czasie II ws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...