Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

duzo rzeczy jest srednich (kilka bledow jak ten z paskiem po lewym stronie ekranu) czy przeskakiwanie na drabinie, pociag i niektore tekstury itp. zauwaz ze rysowalem to wszystko myszka i wiele (mysle ze 1/3) spritow pojdzie z tego faktu do wymiany. Wazne ze narazie klimat jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
http://www.youtube.com/watch?v=GtxBvH7AB6Q

3 minutowy gameplay z tripa :)

tym razem jakosc i dzwieki duzo duzo lepsze, jedyny problem to to ze znowu ekran gry zajmuje polowe ekranu filmiku.. Ale i tak polecam zerknac :)

Szkoda, że nawet chwilki nie chce ci się poświęcić i obciąć tego czarnego gówna (10 raz z rzędu), tak się nie traktuje fanów swojej gry :rolleyes:

 

schizowa gierka + rozjebuje uszy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam programu w ktorym da sie to czarne gowno uciac.. ale wlasnie uploaduje drugi filmik ktory udalo mi sie nagrac tak ze czarne gowno nei wystepuje. Za 10 minut link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to jest minigierka, pojawia sie przy ataku przeciwnika jak mamy juz troche nadszarpany stan zdrowia jak sie nie ma zbytnio zranionych rak to mozna sie jeszcze z tego wybronic, na filmiku niestety sie nie udalo ;) I tak inni przeciwnicy maja inne animacje przy wykanczaniu

A i warto wspomniec ze filmik krecilem na minimalnych ustawieniach graficznych wiec nie widac tego calego postprocesingu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie mam programu w ktorym da sie to czarne gowno uciac.. ale wlasnie uploaduje drugi filmik ktory udalo mi sie nagrac tak ze czarne gowno nei wystepuje. Za 10 minut link

Hmm, a nadal frapsem nagrywałeś? Jak tak to powiedz jak to zrobiłeś, bo zawsze miałem z tym problem przy gmowych grach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa,ja najbardziej jestem pod wrażeniem pomysłowości efektów jak te upiory pojawiające się,minigra z..walką o życie i wiele innych nawet już nie w tej grze.

Podpowiedz kiedyś jakie mogę zrobić efekty w mojej bijatyce;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest boskie!

Przypomina mi trochę klimat z Dead Space, tylko w post-polskich realiach. Grając o 2 w nocy gdy wyskoczy taka maszkara to zawał serca murowany. A w minigierce zdaje się trzeba pocelować celownikiem w ten okrąg co się pojawia na mordzie potwora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Archix dzieki :thumbsup: w minigierce musimy wciskac WASD zeby utrzymac mala kulke w okregu, jak dotknie krawedzi -giniemy (przeniesione zywcem z sterego tripa by the way ;) ). Na filmiku tego nie widac a to przez jakis blad (juz poprawilem)

:P

@Adrian ja tam nie wiem jakie efekty by do bijatyki pasowaly jak nie zobacze, pograj porozkminiaj zobacz czego brakuje i to dodaj :thumbsup: ja sobie planuje jakas scene co sie ma wydarzyc a potem wymyslam jak najwiecej rzeczy ktore poglebia i zageszcza klimat. Nie warto z tym tez przesadzac mimo wszystko, bo juz widzialem setki przekombinowanych horrorkow gdzie jump sceny sa tylko "dla zasady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...