Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

rób po godzinach - co tam życie, co tam picie, co tam kobiety - sława i pieniądze najpierw, na reszte będzie czas potem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, złota kobieta :D no to czasem musisz umieć zrezygnować z projektu / odstawić go na potem, jeśli jest na horyzoncie coś, co uważasz że jest bardziej wartościowe i nei zajmie więcej czasu niż dokończenie poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nie uzywasz gotowego extension do GMa od GUI, to tyle moze trwac robienie pola tekstowego z zaznaczaniem tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi coś nie gra. Jak powinny te światła padać?

Każda latarnia stanowi źródło 2 świateł - jedno mniej intensywne, na dużym obszarze (w sumie rozjaśniają cały ekran) i drugie mocniejsze padające bezpośrednio pod nią.

I to drugie światło jest chyba źle ustawione.

Jakieś wskazówki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

myszką w blenderze, czasem trzeba trochę dłużej posiedzieć, jednakże efekty, które można uzyskać nawet w taki sposób potrafią być zadowalające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

modele robi kto inny ale tak chyba koło 2h na model i rozłożenie siatki UV wychodzi mu, później ja coś koło 1-2h na teksturę, później dodanie modelu do postaci, żeby animacje się nie bugowały, zimportowanie do gry i wklepanie statów

 

są jakieś wingsy 3d itp. ale chyba Blender najbardziej profesjonalny i uniwersalny z nich (+ duże community i ilość tutoriali, to ma duże znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale po co? Są jeszcze jakieś Sketchupy czy coś.

 

EDIT: Przepraszam za prawie powtórzenie tego co napisał Anty, ale napisaliśmy to prawie w tym samym czasie :P

 

skrinkamera.png

 

To znowu ja, tym razem w trybie dnia, z budynkami, z realistycznymi kolizjami (na gotowym silniku fizycznym), z innymi samochodami, z obsługą kilku kamer.

Pierwsza gra nad którą mi tak sprawnie idzie, pierwsza z której jestem tak zadowolony i pierwsza, którą planuję kompletnie skończyć, tak jak mam to zaplanowane w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Wings 3D, chyba najprostszy w obsłudze program do grafiki 3D, ale niestety za małe możliwości, mam nadzieję, że znacznie polepszą je, bo tak to byłby na prawdę dobry program.

 

Miałem jeszcze jakieś inne na dysku: 3D Crafter, Anim8or i coś tam jeszcze było, ale te słabo poznałem. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...