Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

mallo, wątpie, by ten pasek był non stop. Pewnie wywołuje się go przytrzymując przycisk (jeżeli nie, to powinno tak być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C było świetne! Mam dyplom dla człowieka który ma zawsze rację. Sam go sobie zrobiłem, ale mam taki w przeciwieństwie do reszty! No może Gnysek mógłby też sobie taki zrobić. Tak naprawdę to nie mam. Ale..

 

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!

 

Edytuję, bo za mało C

 

CC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się ze już pisałem hmm...

 

opis:

W grze wcielamy się w małego ubogiego kucyka Sweetie Tooth, która mieszka sama z mamą. Jednego mglistego dnia wracając z szkoły widzi tajemnicza postać przechodzącą obok niej, której wypada dziwne pudełeczko, nasza bohaterka łapie je by oddać zgubę lecz ów tajemnicza postać zniknęła w mgle.

 

Sweetie postanawia wziąć pudełeczko do domu, lecz następnego dnia jej mama zapada w śpiączkę, niestety lekarze nie są w stanie jej pomóc, nasza bohaterka w domu zauważa że ów podejrzane pudełeczko zostało otwarte, podejrzewając że to mogło spowodować dziwną horobę u jej mamy, postanowiła je obejrzeć, gdy nagle zobaczyła że znajduje się w niej dziwna karteczka z przepisem na antidotum, mapą gdzie można zaleście wszystkie składniki, oraz ostrzeżenie że antidotum trzeba podać jak najszybciej się da, inaczej osoba w śpiączce może się już nigdy z niej nie obudzić.

 

Nasza bohaterka bez wahania postanawia wyruszyć w głąb Przeklętego lasu, byle tylko pomóc swojej mamie wyzdrowieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł z Minotaurem. Co złego jest w byciu rodzajem konia?

 

@Bodzio

Przecież to po prostu imię jak imię, w Ameryce mają dziwniejsze. Równie dobrze mógł nazwać tego kuca "Franka" albo "Hilary". Fabuły to nie zmienia. :)

A zakazany las to dosyć częsty motyw w bajkach/baśniach/książkach/mapach geograficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo brakuje ci zmysłu estetyki ;)

Mocne słowa jak na kogoś kto widział tylko screeny ale kłócić się nie będę, mam bardziej podejście techniczne, i zdecydowanie nie jestem idealista.

Wole czemuś poświecić rozsądną ilość czasu, niż stale dążyć do perfekcji, zwłaszcza takich mało istotnych obiektów jak ten wodospad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba - może spróbuj jeszcze z particlami powiekszającymi sie. :P

Dokładnie! Jeżeli każdy z tych 'bałwanów' będzie rósł zmniejszając alphe może wyjść coś fajnego. Ale mam przeczucie że już to zrobiłeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...