Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak dobry temat : O

@LionX Dagger: prędzej zrobiłbym obwódkę na ziemi wokół przedmiotu, który można podnieść/użyć, jak w grze Spellforce.

spellforce <3

jezu jak nostalgłem, mam do tej pory oryginał 1 z dodatkiem, to był mój pierwszy rpg :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zakupiłem spellforce jako sześciolatek bodajże i przy wyjmowaniu z pudełka za mocno nagiąłem dysk. Jak widzę całe dzieciństwo poszło się spółkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spellforce to raczej strategia z elementami RPG przynajmniej mi się zawsze tak wydawało. ;P

tak, masz rację, ale ogólnie nie miałem przed tą grą styczności nawet z elementami rpg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaghyst 3D - Przemykając między światem nieumarłych i nieco mniej nieumarłych nasz bohater będzie w stanie dostawać się w miejsca wcześniej niedostępne. Uwaga, duchy nie lubią gdy ktoś narusza ich domenę.

 

nowy_neon_skull_2013_04_28_12_29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany piszę sobie kosmicznego rts-a. Placeholdery wszędzie. Formacje z sortowaniem, statki są łączone w grupy, a do tych większych maszyn można montować jakieś działka, etc. Nic wielkiego na screenie, ale kodu jest chmara.

rts_forms_test_v2.jpg

 

@Edit:

Teraz mogą strzelać i co najważniejsze wybuchać. Z tym wybuchaniem było niefajnie bo zostałem zmuszony do przepisania paru rzeczy. Po prostu nie przewidziałęm że coś może kiedyś po prostu "zniknąć". :D

https://gmclan.org/uploader/3290/rts_forms_test_v3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , od dawna zapowiadałem wszystkim grę ,,Fare'' nie bawem na gmclanie będzie demo owej gry , będzie

ono zawierało wszystkie poziomy epizodu pierwszego , i jeden z epizodu drógiego , demo w różnicy nad wersją pełną która

pod koniec tego roku będzie mieć premiere , nie posiada możliwośći zapisu , menu ani trybów , czasówki i treningu po prostu wprowadza w fabułe i pozwala przejść pierwszy rozdział i zacząć jeden poziom z drógiego.

 

Poza ,,Fare'' czeka na nas powrót gierki która miała już 4 odsłony , a 5 od dawna wyczekiwana przez graczy w końcu ruszyła , mowa o grze ,,Revenge'' wcześniej znanej jako ,,Pac-Man Revenge'' , część piąta będzie klimatycznie skierowana

bardziej ku horrorowi ale nie zabraknie również akcji , podobnie jak w częśći 4 będziemy mogli przekonać się jakie konsekfencje może ponieść za sobą przekroczenie granicy między żywymi a zmarłymi a ponad to co się może stać gdy

próbujemy wskrzeszać zmarłych tym bardziej że byli oni za życia źli , i nie zasługiwali na to by żyć , więc po co ktoś ich przywraca do życia ?

 

oto pierwszy screen https://gmclan.org/up6167_6_Revenge___ZJN_screen_jeden.html

 

,,Revenge-Zemsta jest Nasza'' nie ma zaplanowanej dokładnie daty premiery ale szacuje na listopad , Gródzień ,

ten rok będzie pod znakiem tych właśnie gier jest jeszcze 3 projekt ale ruszy dopiero gdy ukończę i wydam ,,Fare'' i ,,Revenge - Zjn'' .

 

Część piąta gry o swiecie dobrych i złych kulek (nie licząc Revenge III) posiada ciekawą fabułe nawiązującą niemal do każdej prócz jedynki , częśći , ponieważ świat przedstawiony w grze posiada mroczny klimat podobnie do końcowych rozdziałów trzeciej częśći i czwórki , Odsłona piąta to część w której powraca Major Bordowy znany z częśći drógiej i trzeciej , zostaje on wskrzeszony i powraca by się zemśćić na tych co uniemożliwili mu zdobycie świata , my jako Porucznik Martin Dokster Zielony krążek z jednostki (ZZK) ,,żołnierzy zielonej krainy'' zostajemy przysłani na rzekome

szkolenie w którym biorą udział wszystkie jednostki z różnych krain , a nasi kompani czekają gdzieś w budynku , po przybyciu okazuje się że nie jest tak jak być powinno , w budynku jest ponuro , ciemno , a jedyne krążki jakie są to

martwe , pocięte i zamordowane w makabryczne sposoby , kto jest w budynku i dlaczego zrobił zasadzkę ? do okoła krew a wyjśćia już nie ma , gdyż ktoś zablokował drzwi od drógiej strony , a więc trzeba mieć się na bacznośći , gdyż wróg może być za każdym rogiem.

wskrzeszony wraz ze swoją armią , jednak coś zaczyna się wymykać się z pod kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dyzmek, nie ma co,wziąłeś się za jaja ;) wygląda i brzmi świetnie!

btw. ktoś mi wytłumaczy czemu Dyzmek ma, że tak powiem, osobliwy sposób bycia? ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...