Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam :) Z tej strony Kamrat/Prorok/Pietrus jak zwał tak zwał, z nowym kontem wracam na stare śmieci, gdyż mam w planach na papierze nową grę. Będzie to połączenie dwóch osobistych największych hobby, czyli jazzu i muzyki pod skromnym tytułem Symulator Szalonego Saksofonisty. Jak wskazuje tytuł, gra będzie polegać na symulacji gry na saksofonie, paleniu papierosów i odpierdzielaniu szalonego show jako saksofonista. Narazie tylko plany i wszystko inne na papierze, jeden sprite gotowy, parę dźwięków nagrane i nic poza tym, ale myślę że z jakimś demo uporam się w tym tygodniu. Pierwsza wersja będzie oferować tylko saksofonistę, w następnych postaram się dodać już mały big band, czyli dojdzie jakaś-tam-z-dupy perkusja, fortepian, gitara i inne bzdury w zależności czy uda mi się znaleźć dobrą paczkę sampli lub też nagrać u znajomych.

 

Oto parę przykładów owocnej pracy:

1. koszmarny sprite saksofonisty

saxmaster.gif

 

2. nagrane już dźwięki z gamy w G

dzwieki.png

 

Poza gamą w G dojdzie jeszcze w F, miksolidyjska i parę innych.

 

Przywitałem się, więc również się pożegnam, załączam pozdrowienia dla małżonki i wszystkich innych którzy pamiętają buca kamrata, całą ekipę halpu którą już jakiś czas temu opuściłem i tak dalej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jazz to nie muzyka ;)

 

Z początku wkurw mnie wziął, potem pomyślałem "no tak, to przecież styl życia", a dopiero potem narkomański popęd mnie usadowił na odpowiednich szynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit-small.png

mini-projekt, którym chcę udowodnić sobie, że jedna osoba potrafi zrobić całą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Myślę, że na razie w sporej części udowadniamy inną teorię: jedna osoba jest w stanie rozpocząć wiele projektów rocznie i zaniechać ich po paru godzinach/dniach ;)

yxe królem polski w tej kategorii

 

 

dam ci radę yxe: najpierw coś zrób, skończ i wtedy pokaż ludziom, to by było zaskoczenie, a nie po minucie spędzonej w ms paint zapowiadasz kolejny projekt, nie tędy droga

szczególnie się to aplikuje jak chcesz coś udowodnić >sobie<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Projekt nie jest kolejnym ambitnym pomysłem, ma prawo nie ujrzeć światła dziennego, bo robie go dla siebie, żeby ocenić, czy jestem samowystarczalnym developerem, czy nie - dostaliście jedynie info, że to robie.

2. na tym projekcie od strony technicznej testuje nowe ficzery w androidowym silniku, które mają dać mi mega boosta.

3. to nie jest paint - nie mam kompa, wsio (kod + grafika + muzyka) na telefonie robie przeto.

 

a ten projekt z galaktyką nie został zawieszony/zaniechany. on wlasnie czeka na potwierdzenie, ze te ficzery dajace kopa faktycznie dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ogarnianie to jakiś slang indiedevowy? :c

jak daleko wiem to nie, ale nie znam tego slangu więc też możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

night.png

Coś mi mówi że do tego będę musiał dorobić opcje jasności ekranu :P

czemu dobrze jest :thumbsup:

edit.

fppy.png

(coś mi zcieło góre/dół)

 

fpp.png

 

(tak, to nadal trip)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...