Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Pozwolę sobie na lekki offtop... ale za każdym razem jak widzę Twoje prace, mam ochotę wyjąć tablet i ćwiczyć rysowanie. Niestety, biurko w jakie wyposażyło mnie YoYoGames na to nie pozwala... mam za mało miejsca

 

DSC00741.jpg

 

-_-

Ciśnij na touchpadzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY, fajne ;)

 

Nic do siebie nie pasuje.

:(

 

Wybuch i bohater pasują, reszta nie.

:( x2

 

EJ, BEDZIOM! Zrób system czołgania! Taki że jeśli ty się czołgasz a ten kto do ciebie strzela na stojąco nie trafia, a poza tym niektóre osłony skrywają cię tylko gdy się czołgasz!

Planuję to zrobić. Oczywiście będą też osłony, za którymi będzie można się chować bez czołgania.

 

Bedziom to jest brzydkie :P

Mi też się to zbytnio nie podoba :D

 

Ej, bedziom, wiesz ze mozesz ustalic jaki rozmiar ma siatka rooma? Po tym jak widze ze to brzydkie, niepasujace brazowe cos (wlasnie - co? D:) nachodzi jedno na drugie na dole po prawej to ciut watpie (w Shicie bylo tak samo)

To ściana jest, a nachodzenie zrobiłem przez swoją nieuwagę, już poprawiłem.

No i bez przesady, aż taki głupi nie jestem, żeby siatki rooma nie zmieniać :D Inaczej bym nie ustawił np. worków z piaskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ten mój screen przedstawia mame, tate i mnie po środku.

 

Po prostu dla zdobycia doświadczenia zawodowego zacząłem tworzyć HTML5 Hammera.

Ta zakładka Code zniknie. Będzie się tworzyć gry za pomocą klikania.

Export na fb, iOS i Android.

 

W sumie kilka miesięcy roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gnysek prawdziwi zawodnicy trzymają tablet na kolanach :D ja tak robie w robocie a i w domu zresztą też nieraz dla wygody:)

prawdziwi przyszli bezpłodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Wojzax. Chociaż słyszałem ,że grillowanie parówek powoduje raka. Pewnie przez to ,że ludzie nie zdejmują folii przy pichceniu ich. Zresztą co ja tam wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy ja wiem Wojzax. Chociaż słyszałem ,że grillowanie parówek powoduje raka. Pewnie przez to ,że ludzie nie zdejmują folii przy pichceniu ich. Zresztą co ja tam wiem

nie wiem, mi po prostu kiedyś mówił koleś pracujący w reaktorze w Świerku że to bardzo niebezpieczne dla płodności, tak samo jak kąpiel w wannie. Mówił też że jak nam rodzice będą wmawiali że noszenie telefonu w kieszeniach powoduje raka albo bezplodność to żebyśmy im się śmiali w twarz. Wyglądał na dosyć ogarniętego, ale co ja tam wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tablet do rysowania nie różny się niczym od deski, raczej nie nagrzewa jąder ;) Co innego tablet z wyświetlaczem LCD czy notebook. Nie mniej tablet nie jest za duzy, nie bede siedział jak panienka ściskając moje jajka między nogami, zeby malować w niewygodnej pozycji garbiąc się do tego... chociaż komicznie by to wyglądało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mi po prostu kiedyś mówił koleś pracujący w reaktorze w Świerku że to bardzo niebezpieczne dla płodności, tak samo jak kąpiel w wannie. Mówił też że jak nam rodzice będą wmawiali że noszenie telefonu w kieszeniach powoduje raka albo bezplodność to żebyśmy im się śmiali w twarz. Wyglądał na dosyć ogarniętego, ale co ja tam wiem

 

Byłem, potwierdzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax ha ha :D Szybciej mi od fajek plemniki pozdychają

@Gnysek noo z tymi małymi tablecikami to jest awaria. A4 musi być żeby na kolanach rozlokować w wygodnym nie uciskającym jaj rozkroku. Ale nawet przy skromnych kalibrach - przecież kladziesz na kolana książke, czy jakąś inną obszerniejszą płaszczyznę, na to tablet i jazda :D A i czemu zaraz garbic, rozwalasz sie na fotelu, a jak lcd na tablecie nie ma to przeciez patrzysz w monitor nie na tablet,, plecy oparte, wzrok na wprost - garb nie urośnie :D Bardziej sie garbie stawiając tablen na biurku bo wtedy jednak trzebt sie pochylić. Logistyka panie! Dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jest renderowana do surface (użycie funkcji redraw). Na każde światło przypada po 1 surface, tylko że z określoną jakością (zeskalowanym rozmiarem) (tutaj mają po .25, czyli na 1 piksel cienia, odpowiada za 4x4). Po wypaleniu świateł (czyli po uwzględnieniu cieni), wszystko jest mixowane do jednego, i potem naklejanie na ekran. Do post processingu używam jeszcze surface służącego za bufor, tzn. przeskakuje z jednego (ekranowego) na drugie, czy ewentualnie odwołuję się do jakiegoś. No i jest jeszcze jeden, odpowiedzialny za interface. Plus jeszcze parę. Tak, bez świateł, to będzie z 8 (z czego 3 mają rozmiar 512x512, i jeszcze jeden, ale istnieje tylko chwilę, bo generuje i zapisuje "szum"). Namieszałem. Ciężko się odnaleźć ogólnie. ; )

(a ten "blur" jest wynikiem utraty jakości świateł przez skalowanie. Mógł bym też rysować penumbrę, ale to jest z założenia wolne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość jest renderowana do surface (użycie funkcji redraw). Na każde światło przypada po 1 surface, tylko że z określoną jakością (zeskalowanym rozmiarem) (tutaj mają po .25, czyli na 1 piksel cienia, odpowiada za 4x4). Po wypaleniu świateł (czyli po uwzględnieniu cieni), wszystko jest mixowane do jednego, i potem naklejanie na ekran. Do post processingu używam jeszcze surface służącego za bufor, tzn. przeskakuje z jednego (ekranowego) na drugie, czy ewentualnie odwołuję się do jakiegoś. No i jest jeszcze jeden, odpowiedzialny za interface. Plus jeszcze parę. Tak, bez świateł, to będzie z 8 (z czego 3 mają rozmiar 512x512, i jeszcze jeden, ale istnieje tylko chwilę, bo generuje i zapisuje "szum"). Namieszałem. Ciężko się odnaleźć ogólnie. ; )

(a ten "blur" jest wynikiem utraty jakości świateł przez skalowanie. Mógł bym też rysować penumbrę, ale to jest z założenia wolne)

Tyle mądrych słów! Dołóż do tego pliczek exe żebyśmy mogli zobaczyć o czym mówisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...