Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyżby sie szykował klejny stworek? jaki słodziutki ;p

Tak, ale go nie pokazywałem, bo nie miałem jeszcze sprite'a. Dopiero dzisiaj przyszedł. To Chowaniec - specjalne przywołanie Magusa.

 

Concept art:

Familiar.jpg

 

Sprite:

familiarcopy.png

 

 

A tak jeszcze spytam: kto wykonuje te wszystkie concept-arty?

Koszatros.JPG

Kasia Kluge - moja dziewczyna. Tak, wiem, że nie ma nic bardziej "indie" niż zatrudnianie własnej dziewczyny ;). Ale to w sumie dobry układ. Dobrze się rozumiemy, więc łatwo mi jej przekazać moje pomysły i ogólną wizję, które ona potem przerabia na graficzne koncepty, które z kolei Lurk może łatwo zamienić w finalne assety. W ten sposób mało klimatu gry się wytraca na zabawie w głuchy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie oblukawszy screeny i koncept arty powiem, że graficznie mi to przypomina coś na kształt europejskiej odpowiedzi na serię Guilty Gear.

 

Niepłynność animacji faktycznie trochę bije po oczach, ale powinna być mniej drażniąca przy śladowym zmniejszeniu jej prędkości. Naturalnie jest to jedynie półśrodek, ale półśrodki są jednak lepsze niż całkiem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Heh, ten grafik wymiata. Jest po prostu niesamowity :) Ja się nie dziwię, że on pracuje tam gdzie pracuje - natomiast dziwi mnie, że i do małych, acz dobrych i ciekawych choć małych projektów też chętnie robi grafikę. Zresztą - w takich produkcjach to chyba nawet bardziej widać ten kunszt graficzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze i komplementy dla dziewczyny (przekazałem).

 

TiDżi, nie wrzucaj tu wszystkiego, chcemy niespodziankę kurde! Btw, zrób website w stylu Diablo III official p;

Spokojnie, w sumie wrzucam bardzo mało i niewiele jeszcze widzieliście. Też bym nie chciał kompletnie zepsuć wszystkich niespodzianek. Niestety na nowy website na razie nie mam kompletnie czasu. Jakbym miał, to już dawno coś by było ;).

 

Czekam wciąż na coś bardziej ogólnego typu screen z gry

Prawie wszystko co dałem do tej pory to screeny z obecnej wersji gry. Tylko je wykadrowałem tak, żeby nie biło po gałach niedokończone GUI ;).

 

No, dawno mnie nie było, ale widzę, że prace zaszły już naprawdę daleko.

Jest nieźle, ale nadal jest w cholerę do zrobienia. Obecnie przelatujemy przez wszystkie czary i skille, wywalamy te słabsze, wstawiamy lepsze i ulepszamy te średnie. Bardzo mi zależy, żeby gra była mocno zbalansowana, a każda postać wypasiona i fajna do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cię rozumiem. Też nie lubię męczyć dupska i oczu siedząc przy biurku i ślipiąc w monitor. Ale prawda taka, że PC ma internet i wolność tworzenia (no i myszka wymiata), więc jednak sporo gier indie może istnieć tylko na blaszance. Ech... ArcMagi na DSa... to by był wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rainbow six vegas na PSP też idzie grać bez myszki ale to już nie jest to samo wesołe wykańczanie :(

Jeśli chodzi o typowo-myszkowe gry to jednak wole nie grać w nie na padzie bo zamiast cieszyć się grywalnością wkurzam sie na sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniałe graficzki! :thumbsup: wspaniałe concept arty :thumbsup:, wspaniała muzyka :thumbsup: ! Tylko ciebie nie mogę pochwalić TeeGee! Pokazywałeś muzykę, concept arty i sprity, ale swojego wkładu w ArcMagi jeszcze nie pokazałeś. To też ma być jakaś niespodzianka :] ?

Ogólnie: Jeżeli gra tak będzie wyglądała to na pewno wstawię 5+/5. Mam nadzieję, że wciągnie mnie tak samo jak Magi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodzi o to, że na razie widać tylko efekty pracy grafików, a nie ma jeszcze dema? Hmm... choć w sumie nawet to nie do końca prawda - na tych screenach widać jednak sporo mojej roboty - choćby te efekty czarów :rolleyes: .

 

A co do AM na konsole - pewnie, że dało by się *jakoś* grać. Ale to i tak na razie kompletnie sfera marzeń. Devkity, certyfikacje... ble. Chyba jednak zostanę przy tym co mi pozwala ukończyć grę bez zastawienia mieszkania i do tego daje i przy tym sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...