Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie to ta gra byłaby stworzona do takich dueli przez siec 1 na 1 z tym całym expieniem :) myśle że drugie tyle fanów by się uzbierało, jak nie więcej, ostatnio kazdy nie wiem czemu sie tylko sieciówkami podnieca :P

EDit

No i wlasnie gra dłużej żyje to później jakiś dodatek, 3 nowe postacie, 5 aren, 15 czarów, i zajawkowcy kupią żeby jeszcze więcej rzeczy odkryć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie trzeba postarać niczym nie ryzykują, nic nie stracą ale mogą wiele zyskać ;P

A myślisz, że gra się robi sama i za darmo? Ryzykujemy czasem, szansą na wydanie gry i pieniędzmi. To nie jest takie proste: "O multiplayer jest fajny, sieciówki popularne, zróbmy MMO, hurra!".

 

Oczywiście multiplayer to jest coś, co na pewno dodałoby ArcMagi sporo uroku. W końcu to swego rodzaju mordobicie. Cały czas kombinujemy czy dałoby się coś takiego zrobić, ale to nadal mało prawdopodobne. Programista się odgraża, że do wiosny może mu się uda napisać engine do gry na kilku graczy. Ale nawet wtedy to nie będzie jakiś battle.net z rankingami itp. (ceny serwerów i ich utrzymania są kosmiczne), tylko po prostu możliwość sklepania kumpla przez TCP/IP.

Przypominam, że multiplayer padł tu w kontekście "zamiast robić głupie bajery, to już wolałbym się szarpnąć na ten multiplayer". Nie wybiegajcie tak do przodu. Na razie samej gry nie ma i prędko nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
BTW eni niułs ?

Hmm, w sumie nie bardzo. Robimy i zmieniamy teraz sporo rzeczy, ale nic takiego co możnaby pokazać na forum. Niedługo kończę redesign HUDa i kilku zasad gry, więc może wtedy Wam pokażę screena z całego ekranu. Już z dokończoną areną i interfejsem.

 

Na razie z reczy pokazywalnych jest tylko ten wspomniany kawałek. To wersja motywu z menu głównego z żeńskim wokalem. Posłuchajcie i powiedzcie jak się podoba.

 

www.getmagi.com/Rob/ogg/01_luxetveritas.ogg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzająco słaba jakość. Tak "rozmydla" dźwięki, że ciężko jest wysłuchać to, żeby jakkolwiek ocenić :P . Ale z tego co słyszę, to całkiem nieźle, o wiele lepsze od tego badziewiarstwa industrialnego :D . Ale, zarówno wersja bez wokalu tego kawałka jak i z wokalem są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mi się pierwsza sekunda kojarzy z MGS :P Mi się tam podoba, jak załączyłem w Winampie to dopiero po godzinie się skapnąłem, że chyba słucham tego w kółko :P Skoro nie wyłączyłem po pierwszym razie - nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No wiesz, jak czasem jadę autobusem i jedzie kilku gimnazjalistów puszczając na komórce coś co przypomina spadanie po schodach zestawu garnków to się właśnie zastanawiam, czy oni wiedzą co to jest muzyka, a czym jest kicz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że maniacy techno nie powinni się wypowiadać... Przecież ten utwór to rodzynek z paczki Roba.

 

A wg mnie slowa kazdego odbiorcy sa wazne. To ,ze rodzynek z paczki Roba to nie znaczy ,ze kazdemu sie moze podobac. I nawet dziwne by bylo dla mnie, jakby sie cos kazdemu podobalo i mialo samych zwolennikow. Ja moge powiedziec, ze cos mi sie bardzo podoba z utworow Behemotha lub Vesanii, ale wiadome ,ze nie kazdy bedzie ubostwial tego co mi sie podoba, ale nie zabronie nikomu komentowac tej muzyki. Osobiscie mnie smiesza osoby (nie mowie o tym forum, na youtube mozna takie cos spotkac) ktore sie wyzywaja bo jeden slucha tego drugi tego. Na sile probuja sobie szukac problemow. Dziecinada. Powiedzialbym nawet, ze sa to dzieci ktore zycie jak narazie przezyli bezproblemowo.

 

Akurat ta koncowka nie tyczy sie wypowiedzi Borka, tylko tak mi sie przy okazji zebralo . ;p

 

TeeGee, wiesz, pogralby w Magi 2. Heh. :D (wiem wiem, wypowiedz malo mobilizujaca .. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis nutowy z logiem ArcMagi, wow ;p . Miło wiedzieć, ze to nie będzie muzyka robiona z sampli z Fruity Loopsa.

Prawda. Rob jest za***stym gościem, że mu się chciało pójść po całości, skrzyknąć znajomych i zrobić coś takiego. To była w stu procentach jego inicjatywa.

 

Fajne zdjecia

Ten w oularkach na koncu to Rob?

Tak. Punkty dla kogoś kto wykombinuje która z panien na fotkach to jego dziewczyna ;).

 

Fajne te foty z za kulis ^^ . Widzę, że Rob niedługo będzie orkiestrą operował .

He he, kilka razy mu się już zdarzało z tego co wiem. Chłopak jest naprawdę zdolny i myślę, że jeszcze sporo fajnego go czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...