Skocz do zawartości

Nobody

Użytkownicy
 • Postów

  1982
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nobody

 1. Całkiem ładnie :) Będziesz rozbudowywał tą grę, czy zaczniesz kolejny projekt?
 2. Gratuluję sukcesu :) Z pewnością kupię tą gre po wypłacie :D Tak z czystej ciekawości, dużo ludzi już kupiło w ciągu tego miesiąca? :)
 3. Nobody

  Nullbreaker

  Odezwał się ten, co robi pod Androida. 1. Sam to kończysz, czy dalej w duo? 2. Będzie znów na Steamie?
 4. Nobody

  Foto-galeria

  Owszem, czemu?
 5. Nobody

  Foto-galeria

  Może z Rzeszowa :)
 6. Nobody

  Foto-galeria

  A, też się wrzucę. Sprzed 5 miesięcy :) "cygaro" i drink ze względu na przebieranego sylwestra
 7. Nobody

  T.A.N.K.S.

  Masz na myśli grupową napieprzankę w sztuczną inteligencję? Cooperative mode będzie oferował coś na rodzaj survivalu przed nadciągającymi falami przeciwników (motyw bardzo dobrze znany graczom Call of Duty, gdzie napierdzielało się w zombiaki), przy czym szukamy rozwiązania problemu zniszczonej mapy, gdyż po rozwaleniu wszystkiego ciężko byłoby się zasłonić przed ostrzałem wroga.
 8. Nobody

  T.A.N.K.S.

  Póki co szukamy po prostu jakichś ciekawych pomysłów, tj. co Wy chcielibyście widzieć w tej grze. Pomysły, które nam się spodobają postaramy się wprowadzić. Jeżeli chodzi o filmik - z pewnością pojawi się jak tylko dostaniemy grafikę. Na jakieś demo trzeba niestety będzie trochę poczekać, wyjdzie gdy wprowadzimy wszystkie najważniejsze elementy gry i je przetestujemy.
 9. Nobody

  T.A.N.K.S.

  T.A.N.K.S. Gatunek: Multiplayer TDS Opis: Czy pamiętasz godziny spędzone nad popularną grą na platformę NES - Battle City? My także! Dlatego bardzo miło nam poinformować, że czas wielkiego powrotu czołgów w glorii i chwale właśnie nadszedł! Deveo Game Studio przedstawia projekt T.A.N.K.S. - zupełnie nową, wieloosobową sieciową grę 2D z widokiem top-down, swoim klimatem nawiązującą do kultowego, wywołanego do tablicy, poprzednika. T.A.N.K.S. to niezwykle rozbudowana gra multiplayer, oferująca wiele, między innymi różnorodne tryby rozgrywki sieciowej: deathmatch team deathmatch capture the flag cooperative mode Same tryby rozgrywki to jednak nie wszystko, czołgiści do dyspozycji otrzymają niemal nielimitowaną liczbę pól bitewnych - a to za sprawą dołączonego edytora plansz! Dzięki niemu, przy użyciu myszy, szybko i naprawdę dziecinnie prosto możliwe będzie stworzenie nowej, ekscytującej mapy do gry. Na polu bitwy, składającym się z różnych rodzajów przeszkód: ceglanych ścian, skał, lasów oraz zbiorników wodnych, poruszać będą się aż 4 rodzaje czołgów, każdy cechujący się innymi parametrami oraz funkcjonalnościami. Będą to między innymi: dokładniejsza celność, zwiększona szybkostrzelność, prędkość poruszania się po mapie, większa zwrotność na polu bitwy, dodatkowe wyposażenie, różne rodzaje pocisków i broni, zdolność naprawy innych czołgów (funkcja mechanik dostępna wyłącznie w trybach gry drużynowej). Liczne tryby rozgrywki, odznaczenia wojskowe, tabele rankingowe, występujące na planszy dodatki i specjalne rodzaje broni oraz wydarzeń, możliwość prowadzenia zarówno gier rankingowych, jak i tych bez zapisywania statystyk pojedynków, wreszcie dołączona aplikacja serwera - umożliwiająca grę sieciową nie tylko dzięki łączeniu się z już istniejącymi serwerami, ale stworzenie nowego, publicznego bądź prywatnego - zapewnią doskonałą rozrywkę, w klimacie klasycznej gry 2D, na długie godziny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym projektem do wyrażania swoich opinii zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych - są one dla nas bardzo ważne. Co chciałbyś dodać? Co wartałoby zmienić? Jak uatrakcyjnić rozgrywkę? Jeśli znasz odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, bądź masz własne propozycje - napisz. Z chęcią się z nimi zapoznamy, aby uczynić T.A.N.K.S. jeszcze lepszą grą. Wkrótce rozpoczniemy alpha testy - osoby, które pomogą w rozwoju projektu, otrzymają do nich zaproszenie :) Autorzy: Deveo Game Studio Screenshoty: EDIT: Oczywiście grafika idzie do wymiany, widoczne na screenshotach tekstury są jedynie placeholderami.
 10. Nobody

  Kondensator 1uF

  Bez tego efektu działa Ci normalnie? Możliwe, że Twoja karta muzyczna nie wzmacnia sygnału z gitary i w ogóle Ci nie zadziała.
 11. Nobody

  ArcMagi nadchodzi...

  Taka jeszcze mała uwaga dotycząca filmiku. Niszczenie tarczy pozostawisz tak jak jest? Tj. odlatywanie i znikanie? Proponowałbym zmienić to na coś w rodzaju pękania i rozszarpywania jej na takie "astralne" cząsteczki
 12. https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=8909 https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=10534 Tu masz dwa przykłady animacji szkieletowej.
 13. Nie wysyłaj po jednym bajcie, to jest niewydajne. Wysyłaj w pakietach, YXE mówił gdzieś, żeby wysyłać bodajże po 1kB. Poza tym, nie doublepostuj.
 14. Wystarczy w drawie string_replace_all( '#', '\#', tekst ); a Ty już byś pętlę pchał :P
 15. Jako gadżet. Z tym, że gadżety w Windowsie robi się przy pomocy HTML i JS :) Taki zegarek to bajer, ale nie ma sensu uruchamiać osobno programu do sprawdzania godziny :P Bardziej przydatny właśnie jako gadżet :P Ale efekt fajny, 5 :)
 16. W global mouse pressed daj zaznaczony = false; a dla zwykłego mouse pressed zaznaczony = true;. Za każdym kliknięciem myszki wszystkie jednostki zostaną odznaczone i zaznaczona zostanie tylko ta, na której jest myszka. Co do prostokąta, polecam zrobić jakiś obiekt kontrolny, w którym dałbyś tak: Create: GML xx = 0; yy = 0; Step: GML if( mouse_check_button_pressed( mb_left ) ){ xx = mouse_x; yy = mouse_y; } if( mouse_check_button_released( mb_left ) ) { with( obj_jednostka ) { if( x >= min( other.xx, mouse_x ) && x <= max( other.xx, mouse_x ) && y >= min( other.yy, mouse_y ) && y <= max( other.yy, mouse_y ) ) zaznaczony = true; else zaznaczony = false; } } Draw: GML if( mouse_check_button( mb_left ) ) draw_rectangle( xx, yy, mouse_x, mouse_y, true ); Zrób też nowy obiekt, nazwij go obj_jednostka i dla każdej jednostki ustaw go jako parenta.
 17. Nobody

  automatyzacja pracy w PS

  Alf+F9 lub Okno > Akcje, a następnie: Akcje > Utwórz nową akcję > Nagrywaj > Robisz to co masz zamiar powtarzać > Stop Rozjaśniając kolejne zdjęcia wystarczy odtworzyć tą akcję. Nazwy komend tłumaczone na bieżąco, bo nie mam polskiej wersji, wybacz. Ups, źle zrozumiałem twój post. W tym przypadku tak jak mówił Kuba lepiej użyć innego programu. Bodajże Irfanview ma taką opcję
 18. Nobody

  zapomniane gry

  Nie licząc paru wymienionych w poprzednich postach, The Chronicles of Neverhood :)
 19. Po pierwsze nie twórz kolejnego surface'a za każdym kliknięciem myszki. Po drugie jaki błąd Ci wyskakuje?
 20. Nobody

  Galeria Grafik

  Całkiem fajne :) Rób dalej ;) @flipper: Na księżycu są kratery a nie kontynenty :D @boom: Pluton już od jakiegoś czasu nie należy do układu słonecznego jako planeta.
 21. Nobody

  Laptop

  Yay, lekcja Urządzeń Techniki Komputerowej w końcu znalazła swoje zastosowanie w praktyce :D
 22. Nobody

  Laptop

  W laptopie wymienić możesz co najwyżej pamięć RAM czy dysk twardy, przy czym musisz się trochę pobawić w rozkręcanie. Dlatego, jeżeli chcesz mieć ciągle "świeży" sprzęt lepiej zakupić peceta. Laptopy mają to do siebie, że gdy są już stare dużo się w nich nie zmieni. W dodatku wszystkie części do notebooków mają mniejszy pobór mocy niż w PC dla oszczędności prądu ( żeby dłużej można było popracować na baterii ) więc są też słabsze od tych, które dostaniesz do komputera stacjonarnego.
 23. Nobody

  Galeria Grafik

  Tło mi się podoba, ale to oko i napisy jakieś takie dziwne.
 24. On pisał o point_direction... Funkcja, która zwraca kierunek od jednego obiektu do drugiego a nie direction obiektów...
 25. Nie ma sensu robić to w ten sposób, tylko Ci spowolni grę. GML for( i = 1; i < 640; i += 1 ) { draw_point( xx[nX-i], yy[nY-i] ); } Proszę. Zamieniłem Twoje 640 linii na 4.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...