Skocz do zawartości

Co najbardziej interesuje player'ów?


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Przykłady gier to:

 

Batman: Arkham City; World of Warcraft<x>; Minecraft; Metin; Ghotic; Fifa <X>;

 

CounterStrike; BattleField; Starcraft(Jest narodowym sportem w jakimś kraju);

 

Sims; Quake 3; Wiedźmin; The Elder Scrolls V: Skyrim; Grand Theft Auto;

 

Nie chodzi mi abyście pisali przykłady gier tylko, chciałbym mieć cechy najlepszych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft(Jest narodowym sportem w jakimś kraju);

W Korei.

A co do gier, to zależy co kto lubi i jakie ma wymagania odnośnie gier. Jeżeli ktoś chce dać upust swojej wyobraźni, sięgnie po Minecrafta, jeżeli ktoś chce się zmierzyć z innymi wybierze bijatykę czy strzelankę, jeśli ktoś chce po prostu wziąć udział w dobrej historii, zagra w RPG itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jedyną dobrą cechą Metina jest chyba to, że jest darmowy, a nie wiem jak to się łączy z innymi grami z tej listy. W skrócie: twoja lista jest z dupy, pytanie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metin jest bardziej dla dzieci a sims jest bardziej dla dziewczynek niz graczy, ktorzy wymagają czegokolwiek od gry

 

co do tematu to nie znam wiekszosci gier, ale podam kilka przykladow przy ktorych spedzilem troche czasu:

 

- soldat (dynamika, liczacy sie skill, rozgrywka online)

- gta (dynamika, molziwosc rozpedzenia sie, grafika, grywalnosc)

- nfs (muzyka, mozliwosc rozpedzenia sie, grywalnosc, mozliwosc odpicowania samochodu)

- sims, minecraft (mozliwosc wykazania sie kreatywnie)

nie musisz sie zgadzac, to tylko moje wlasne wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Anty się nie obrazi jak to tutaj też wstawię :P

Tematy akurat się zeszły.

http://indiehub.pl/showthread.php?tid=28&pid=199#pid199

wyścigowe :

Jeśli chodzi o gry wyścigowe to lubię takie gdzie twórcy stawiają większy nacisk na realizm ale nie zbyt mocno przesadzony. Gram w zarówno ścigałki klasyczne jak i jakieś z bajerami typu bronie na samochodach czy też takie w których chodzi o skilla w terenie. Są to Destruction Derby Raw( PSO ), Flatout, Carmageddon, Crash team racing ( PSO ), Toca, Grandturismo ( PSO ), jakieś Coliny, Test drive off road.

 

Strzelanki:

FPSy mi się surowo przejadły i obecnie nie gram w żadne oprócz Doom II, Quake II czy UT od czasu do czasu. Wolę grać w bardziej nowatorskie strzelanki takich w których nie chodzi o samo strzelanie ale także poruszanie się czy też jakiś inny element mniej spotykany. Np. TPS: typu S4League, Exteel ( gra niestety została wycofana bo firma która ją tworzyła wolała zając się jakimś crapnym Aionem ) World of Tanks, Vigillante 8 ( PSO )

 

Strategiczne: Raczej rzadko w nie gram ale sięgam czasem po tytuły takie jak Warcraft III, Homeworld. Czy też turowe: Advance wars ( GBA ), HoMM III, Master of Orion II ( DOS )

 

RPG:

Klasyczne fantasy orki, elfy, gobliny i te sprawy jak np Gothic, ArxFatalis. Lubię też Diablo i Fallout chociaż że jest w całkowicie innym stylu.

 

MMOsy: Absolutnie nie sięgam tutaj po gry point & click typu WoW, Cabal i inne podobne gry których jest miliard takich samych. Natomiast chętnie sięgam po non-targetówki chodź by tylko po to by zobaczyć jak wygląda mechanika walki. Tj np. GhostX, Dragonica, Vindictus, DivineSouls. No i strzelanki mmo jak np. World of Tanks, Blackprophecy, S4League, Exteel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...