Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Styl graficzny imo identyczny do tego z almory , więc nic zaskakującego - fajerwerków nie ma ;d

 

No i bardzo dobrze :) Chyba nie chcemy z Almory mieć Star Warsów :) Lekka modyfikacja + możliwość przesuwania oraz ściągania okienek do paska i wsio.

No i tak jak napisałem brakuje 75%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze :) Chyba nie chcemy z Almory mieć Star Warsów :) Lekka modyfikacja + możliwość przesuwania oraz ściągania okienek do paska i wsio.

No i tak jak napisałem brakuje 75%.

No tak , ale nie trzeba za każdym razem powtarzać tego samego stylu graficznego . Nie mówię tu o robieniu z almory czy tam darkosena " star warsów" ale może po prostu lekka odskocznia ? Inne barwy , klimat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No tak , ale nie trzeba za każdym razem powtarzać tego samego stylu graficznego . Nie mówię tu o robieniu z almory czy tam darkosena " star warsów" ale może po prostu lekka odskocznia ? Inne barwy , klimat .

Przecież to grafa z almory, a skrzynie z AT, Borek tylko gui (ładne bardzo) pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
NO WIĘC PISZĘ PRZECIEŻ , ŻE MOŻE CZAS ZMIENIĆ STYL GRAFICZNY ... NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM : |

Ale ty masz kompleksy jakieś, serio. Nie rozjebałeś przy okazji klawiatury czytając mój, jakże ofensywny względem ciebie, komentarz?

 

To ostatnie polecam tobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na siłę szukasz zaczepki , a ostatniego - jak widzisz Borek sam przyznał , że wprowadza tylko lekkie ,drobne korekty . Tak czy siak grafika będzie w 90% taka sama co widać po załączonym obrazku (wykluczam w tym momencie wszelkiego rodzaju okienka) . Czyli w wielkim skrócie Borek korzysta z tych samych grafik , z minimalnymi modyfikacjami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

O, ale tej grafiki z drzewem nie mam! Jak już będe miał tak z 80% gry gotowe, to pokażę ją w firmie, może mi Alan trochę grafik w tym klimacie dorobi i zmienimy też logo :P Myślę, że w sytuacji kiedy powstaje Almora singlowa, nie blokuje to Borka przed Darkosenem, chociaż bym wolał OFC Alienów najpierw zobaczyć.

 

Btw. do tematu - Anty - podoba mi się postęp jaki robisz, jesteś już ponad przeciętny, może wciąż nie mistrzowski, ale za 2-3 lata możesz naprawdę być niezłym wymiataczem i zgniatać poziomem wszystkich GMCLANowiczów razem wziętych jak tak dalej pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No i bardzo dobrze :) Chyba nie chcemy z Almory mieć Star Warsów :) Lekka modyfikacja + możliwość przesuwania oraz ściągania okienek do paska i wsio.

No i tak jak napisałem brakuje 75%.

 

Pisałeś że brakuje 85% :)

Tak, wiem, chwytanie za słówka admina jest złe. A że Almora to nie Star Warsy to Bogu dzięki!

Bedziom jak zawsze poczucie humoru wyższych lotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Explosivo, daj sobie siana. Znowu zacznie się żałosny flame, w którym większość jednak będzie popierać Bedzioma ze względu na swoją "wielkoduszność" i jego niski wiek. Nie ma to sensu. Lepiej po prostu ignorować jego prace, jego posty i, co najważniejsze, jego stosunek do nas, bo to co odwala to jest śmiech na sali i kpina. Wymaga, byśmy byli obiektywni co do jego prac, a nie posłuchał jakoś nigdy nikogo i nie zaprzestał wrzucać syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...