Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stópki nadal mało zgrabne kurczę po prostu psują estetyczną całość : |

 

Poprawię je, mam już referkę, ściągnęłam jakąś babkę, tyle że ma pantofle... hehe, coś wymyślę. Albo utnę je. Nigdy nie mam dość cierpliwości na takie rzeczy.

 

@Bedziom Co do cycków, toż to są wszędzie przecież.

 

@Adriann Co do animacji - są, ale mam inny problem. Kobieta pływająca "delfinem" wygina ciało, ale jej ruch jest też złożony, tzn. porusza się po path fali i tego nie można zrobić spritami, a ja jestem już za głupia na takie wojaże. Ale myślę, że prędzej czy później zjawi się jakiś rycerz... dobra, w każdym razie, teraz czas na złego bohatera - i tu już mam mockupa, nie konceptart. To będzie taki 20-metrowy skrytobójca :) Sorry za brzydkie granice stworka, ale skopiowałam z GMakera robiąc mockupa i oczywiście stado pixeli, więc jako twór leniwy wyczyściłam niestarannie. Co do babki - chciałabym żeby schodząc coraz głębiej pod wodę robiła się coraz ciemniejsza, ta tutaj jest za jasna, stworzona do górnych warstw, da się coś takiego zaprogramować?

 

stwor1.jpg

 

 

stwor2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, genialne są te 2 ostatnie "screeny" :) Padłem :0

 

@Bedziom Co do cycków, toż to są wszędzie przecież.

No tak, jam po prostu junak do takich widoków nieprzyzwyczajony, jażem prosty człek.

Ale dobra tam, im wcześniej się przyzwyczaję, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do babki - chciałabym żeby schodząc coraz głębiej pod wodę robiła się coraz ciemniejsza, ta tutaj jest za jasna, stworzona do górnych warstw, da się coś takiego zaprogramować?

Zrobić z niej surface i nałożyć na nią gradient za pomocą draw_rectangle_color tylko trzeba było by pokombinować z blend_modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić z niej surface i nałożyć na nią gradient za pomocą draw_rectangle_color tylko trzeba było by pokombinować z blend_modami

 

Z tej wypowiedzi nie rozumiem tylko praktycznego znaczenia słów: surface, draw_rectangle_color i blend_modami. :)

 

Dlatego założyłam już temat. Myślę, że w ten sposób, jak dokładnie wiadomo o co chodzi, to się prędzej z kimś dogadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przywieszka do tarczy :D

 

A że mało zakrywa? No cóż, pełne płytówki nosił naprawdę maaało kto - może od parady, ale nie w walce. Nie dość że krępuje ruchy, to jeszcze człowiek się grzeje jak cholera - rycerzyk VANa powinien założyć tunikę albo delię nawiasem mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że mało zakrywa? No cóż, pełne płytówki nosił naprawdę maaało kto - może od parady, ale nie w walce. Nie dość że krępuje ruchy, to jeszcze człowiek się grzeje jak cholera - rycerzyk VANa powinien założyć tunikę albo delię nawiasem mówiąc.

Wiem, wiem. Ale jakoś sam napierśnik nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...