Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego niektórzy ludzie nie mają dystansu do siebie ? Ja z tego co pamiętam kilka razy wrzuciłem tu obrazek i niektórym się podobało a inni twierdzili ,że brzydkie ale i tak nie spamowałem na potęgę czymś co według mnie nie wygląda dobrze a uwierzcie mi wiele miałem takich prac.

EDIT:Lekka zmiana odczytałem swoje stare posty :( "Młody byłem życia nie znałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
tak, bo to jest nienaturalnie idealny widok z boku przeciętego pomieszczenia.

Po prostu słabo ci perspektywa wyszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś się zwykle dzieje przy spłaszczaniu różnych brył - np. spróbujcie rozciąć globus i położyć go na płask, też z dupy będzie.

 

Ładne.

Nie możesz rzutować kuli na płaszczyznę, będziesz miał to w gimnazjum na geografii podczas omawiania kartografii :P . Ale to nie ma nic wspólnego z omówioną sytuacją, ponieważ to co widzi oko ludzkie to właśnie "zdjęcie", tak więc istnieje możliwość przerysowania wszystkiego bez jakichkolwiek zniekształceń :D .

 

Jak dla mnie praca Shil jest dobra, "anomalie", które widzi nasze oko przy takich małych rozmiarach grafiki i tak trudnym rzucie to normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne tło, ale ciało trochę dziwne.

1. Ta, hmmm... część nad piersiami a pod ramionami, nie wiem jak to nazwać, wyglada jakby była przesadnie zapadnięta.

2. Piersi też jakieś dziwne, nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale chyba są jakoś rozchylone na boki?

3. Brzuch albo zbyt umięśniony, albo po prostu twoja morska kobitka właśnie wyszła z Mauthausen. Ciężko stwierdzić.

4. Palce stóp trochę dziwnie rozszerzone, może zrobiłaś to specjalnie z racji że to "wodniaczka" :)

 

Oprócz tych szczegółów jest bajka, najbardziej podoba mi się dno i ten rozwiany (to chyba niewłaściwe określenie biorąc pod uwagę że kobita znajduje się pod wodą) materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ten rozwiany (to chyba niewłaściwe określenie biorąc pod uwagę że kobita znajduje się pod wodą) materiał.

rozwodniony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, siedziała naga i z trójzębem jeszcze.:)

 

2. Piersi też jakieś dziwne, nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale chyba są jakoś rozchylone na boki?

 

Zawsze są rozchylone na boki, chyba że to silikony... ale może powinny być niżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...