Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: ToD - Pomysły/Sugestie


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajne fajne, tylko hmm zdawało mi sie czy slyszalem na filmiku cwierkajace ptaki? (a moze to za oknem? :D) jeśli tak to jakoś średnio to do nocy pasuje, co nie zmienia faktu że ogólnie efekt jest bardzo miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodnia pod drzewem oświetla je od góry? :P

 

Nie no jak czytam takie coś to mnie skręca :D W sumie rzeczywiście mogłem zaimportować silnik DOOMa 3 i wykorzystać shadery :)

 

Trochę dziwnie wygląda ta postać trzymając ręce jak Jezus na krzyżu...

 

Fakt, dlatego mówię, zapomniałem przedłużyć pochodnię, wtedy ugiąłbym trochę ręce postaci i byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne, tylko hmm zdawało mi sie czy slyszalem na filmiku cwierkajace ptaki? (a moze to za oknem? :D) jeśli tak to jakoś średnio to do nocy pasuje, co nie zmienia faktu że ogólnie efekt jest bardzo miodzio.

 

Wiem, Rob przygotuje jakąś muzyczkę "Noc w lesie" oraz dźwięki otoczenia. Na razie nie zawracam mu głowy, bo i tak czasu nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... ładne :)

 

A co powiecie na to, żeby jakiś legendarny przedmiot (np. Graal) pojawiał się raz na dzień przez 10 minut? Po śmierci Graal wypadałby z postaci. Może nawet nic nie dawać, mógłby być jako trofeum :P

 

@Propa(Ten z 10 strony :P): W sumie tak, ale jeśli będzie zbyt potężny?

 

No i jeszcze jedna ważna sprawa - Ninja!!!111oneoneone. Czyli coś dla skrytobójców. Wiecie, niewidzialność, kamuflaż i te sprawy. :D Nie ma to jak ukryć się pod drzewem i śledzić cel albo ukryć się, zaatakować, ukryć się, zaatakować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna ważna sprawa - Ninja!!!111oneoneone. Czyli coś dla skrytobójców. Wiecie, niewidzialność, kamuflaż i te sprawy. biggrin.gif Nie ma to jak ukryć się pod drzewem i śledzić cel albo ukryć się, zaatakować, ukryć się, zaatakować itd.

A kysz rogale i zasrane noobskie kampery, stawać do otwartej walki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie fajne takie coś... Rozwinie ktoś dobrze taką postać a inni płacą mu za zabicie jakiegoś tam kolesia. Ten przynosi zleceniodawcy np. ucho tego kolesia (Diablo :P) i jest git :P Przy okazji z tamtego celu mogą wypaść jakieś przedmioty, które posiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie fajne takie coś... Rozwinie ktoś dobrze taką postać a inni płacą mu za zabicie jakiegoś tam kolesia

Wierz mi, potem będziesz pluł na lamerskich rogali.

 

Tak jak np. na WoW'ie. Atakują gdy walczysz z innym/jesteś w trakcie walki z mobem, wykorzystują bugi z restealthem. Nienawidzę tego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sirluki wyprzedzieś mnie http://pl.youtube.com/watch?v=G22fNbDtyNA

:( bo mieli opóźnienie z udostępnieniem.

 

EDIt: a noc taka sobie nic nowego. Jak by jeszcze dodać że nic nie widać za plecami to by było coś a np jakaś telepatyczna umiejętność pozwalała by na widok zza pleców.

double EDIT: A jeśli to zbyt obciążające to poprostu mogły by jedynie gracze za plecami znikać a nie cały teren/level coś jak w soldat.

 

Triple EDIT xD: Nieprzyjżałem się tu jeszcze obiekty na granicy światła-cień robią się częściowo ciemno niebieskie - to już coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter, tak sie składa, że zmarnowałem całe 3 godziny życia na to by spróbować tej gry... i potencjału RPG jest tam tyle ile potencjału dobrodusznego księdza w rydzyku.

 

Klocki lego ukazane w izometrii to nie jest nic cudnego, już nie wspomnę o dennym gameplay'u i debilnym rozwiązaniu robienia zakupów... stać w kolejce 20 min aż 3 typów dogada się ze sprzedawcą po to, by wpadł ktoś na wysokim lvlu kto nie lubi czekać i wyrżnął ciebie wraz z resztą kolejki. Dno i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny to za mało... a wyrżnięcie wszystkich z kolejki skończyło by się banem za fragi... zapomniałem wspomnieć, że osoba która ma już redskulla i nabije odpowiednią ilość fragów dostaje bana kolejno na 7/30 dni a potem delete konta. To, że Ci się trafiła taka sytuacja to nie oznacza, że tak jest na okrągło... Chyba bał byś się stracić całe eq, bana albo żeby ktoś mógł Cię potem bezkarnie zabić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Oj, ten niezapomniany klimat :) Ja nie powiem nic, bo to jest nieliczna z gier na kompa przy której nawet oglądając filmiki się jaram jak pięciolatek dostający pierwszy rowerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...