Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: ToD - Pomysły/Sugestie


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, a czy ja napisałem, że tramwaj jest najlepszy ? :P

 

Nie , a czy ja Tobie zasugerowalem , ze akurat TO powiedziales ? :>

 

Co do tego "tramwajem jedzie" , to ja mialem na mysli , ze "jak tramwajem jedzie tyle osob , to znaczy ze jest juz cos warty" ;p

 

Dobra , niewazne , nie jest to temat o komunikacji miejskiej ani o Tibii i innych grach mmo , tylko o Almorze tak wiec ode mnie to tyle ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Nie , jak jedzie to znaczy ze jest juz cos warty. Napisales "najlepszy" "najszybszy" itp . A czy ja pisalem , ze Tibia jest "najlepsza" ? Nie. Napisalem tylko , ze jest cos warta .

 

Zasugerowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales "najlepszy" "najszybszy"

 

Nic nie sugerowalem , ze powiedziales to ze tramwaj jest najlepszy , najszybszy .

 

"Napisales" Co znaczy , ze napisales te przymiotniki . No chyba nie zaprzeczysz ? A ja sie do nich tylko odwolalem i nie mialem nic na mysli zwiazanego z tym czy "tramwaj jest najszybszy" ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje to co zawsze sam chciałem w swojej grze online wprowadzić. Mianowicie nadać światu trochę własnego życia. Kupcy wędrujący wozami z miasta do miasta. Ot zwykły obiekt np. spawnowany 2 razy na dzień sterowany przez serwer. Do tego można by zrobić tam powtarzalne q za które byłaby kasa, i oczywiście zadaniem jest eskorta biednego kupca. Jakieś ludki zabiegane w mieście itp.

 

Wiadomo o co chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złodzieje. Mordercy :P W UO nie chciało mi się ubijać potworów, żeby zarobić kasy, szukałem podróżników, wyprowadzałem za miasto i zabijałem ich. Zbierałem kasę, posiedziałem chwilę, żeby mi kryminalista zniknął i po następnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, macie całą masę ciekawych pomysłów - naprawdę :) Wszystko muszę sobie zapisywać, bo jeszcze ktoś niechcący usunie temat i będzie tragedia :D

Z tym logiem, to niestety nie mogę dać całego, zewzględu na prywatność innych osób. Nie mam też zamiaru czytać całego, bo jest tego cała masa :) Jak doczytam się jakiś ciekawych tekstów, to umieszcze. Miałem kilka takich wcześniej, ale niestety nie zapisałem ich.

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że pracę teraz idą o wiele szybciej, gnysek zajął się modyfikacją silnika animacji, także ja w tym czasie mogę robić inne rzeczy :thumbsup:

Jutro beta ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek , Powiedz coś o Almorze ze strony technicznej :P

Każdy mówi jak będzie w almoże, (przedmoty , questy itp) a o stronie technicznej nic.

Jakieś może "The Uber Power Of DLL" użyłeś? (oprucz 39dll) xD

I Co z updatami? Będziemy ściągać co nowe exe, czy gra sama będzie pobierała paha? :)

No nie wiem. Powiedz coś xD

 

Jak coś to ja mogę się zgłosić na beta testera.

Ta, każdy by chciał być betetesterem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betatestowanie to nie tylko granie i inne, ale także testowanie gry pod różnym kątem, wyłapywanie bugów, testowanie balansu postaci i itemów... dużo robocizny. Każdy by chciał, a potem chołota nie robi nic innego tylko gra i nie dzieli się spostrzeżeniami innymi niż "serwer siem rozłoncza" czy "ten pajonk mnie zabil :(((( BUU".

 

Btw. ja też bym potestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Animacja różni się tym, że teraz jest płynniejsze przechodzenie z jednej do drugiej :) Nie ma czegoś takiego, że jak stoisz i zaczynać iść to miecz odskakuje, albo jak atakujesz to ręce też przeskakują, tylko jest płynne przejście.

 

Borek , Powiedz coś o almoże

ż piszemy gdy wymienia się na g, a to chyba nie jest Almoga, tylko Almora, zatem Almorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać animację, ew. filmik? I widać, jak postać oddycha, czy po prostu buja się na boki? :P

 

Na filmiki przyjdzie jeszcze czas, animacje są dalej w fazie tworzenia.

 

A czy udało wam się z balansować profesje? Aby nie było, że jedna jest najlepsza a druga najsłabsza tak jak było w 1.

 

Hehehe jeszcze nie jesteśmy na tym etapie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już było to poruszane ( nie będę czytał całego tematu :P ), ale czy będzie coś takiego, że będą inne potwory w zależności od pory dnia ? Można by zrobić np. taką miejscówkę, że w dzień może sobie tam spokojnie biegać jakiś 5 lvl a w nocy wychodzą np. Demony czy cuś xD I jakieś questy można zrobić np. tylko w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...