Skocz do zawartości
ANtY

Nad czym aktualnie pracujesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Dalszy etap prac nad generatorem: młodsze, chude kobiety i prawie działający system oceniania urody :) Można na tym etapie zrobić z tego symulator konkursu miss, ale planuję to wykorzystać w dużo fajniejszym i bardziej złożonym projekcie.

image.png.857cb3cfe9203b901dc5ba0abeb1c918.png

A tutaj taki trailerek mały gry o stateczkach, spróbuję coś z tym projektem jeszcze zrobić a na razie jest na sklepie w wersji beta

@EDIT:

kolejny etap blenderowych pikselków :D

Dwdg6sd.gif

• Super (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym wypadku wcale, ale nie zadowala mnie jednak ten efekt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

albo pythonowy skrypt w eksporterze blendera, ktoryby to robil i nie trzeba byloby zaciagac shadery w GMie do tego - przypominam, ze GM ma biedny pipeline i przelaczanie shaderow to koszt. najlepiej dzialaja jesli robi sie je tylko na postprocessie, nie na indywidualnych obiektach, a im wiecej obiektow na scenie z customowymi shaderami, tym gorzej dla wydajnosci.

chyba, ze mowimy o shaderach w blenderze, to nawet lepsiejsze by to bylo, niz dupny skrypt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja mówiłem o shaderze w blenderze, on ma fajny graficzny interface do programowania shaderów więc znać się nie trzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drzewko jak narysowane przez 3 latka ale chatka i ogólne wrażenie bardzo pozytywne

• Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taki eksperymentalny edytor map jakieś łamigłówki coś

ryvcffvvvvb2.gif.4f613010686f4cec7083b65e61349756.gif

• Super (+1) 1
  • Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zajebiste!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super Wojzax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a tutaj trochę pogmatwany kod wykonywania ruchu (tak samo wygląda kod wyświetlania proponowanych pozycji)

image.png.8cf0684f4c59b51b6feff36b3fe24515.png

• Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 29.05.2018 o 14:33, Uzjel napisał:

Fajne @Wojzax, będziesz dodawał kolizje do nich? Mam fajny skrypt na to, jednostki poruszają się jak w tej gierce:

http://deepnight.net/games/atomic-creep-spawner/

pewnie, wygląda prosto a staram się optymalizować jak tylko mogę

@EDIT:

ten system od Uzjela to jest mistrzostwo świata:

Wdf8aOG.gif

• Super (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajebiajszczo, mógłbym na to patrzeć cały czas. Nie znajdują chyba najbliższego punktu po zmianie długości rzędów? To chyba byłoby trudne do zaimplementowania :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie byłoby takie trudne, ale musiałbym odwrócić tak, żeby jednostki były przypisywane punktom i każdy punkt był oddzielnym rekordem. Teraz każdej jednostce po prostu szukam kolejnego punktu w rzędzie, więc jeśli odwrócić formację o 180 stopni to wszyscy idą przez środek na drugi koniec robiąc wielki zator.

@EDIT:

s3p2rhR.gif

• Super (+1) 1
  • Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepysznie to wygląda, panie Wojzax. Ja sobie będę robić 1-bitowego RPGa, ale nie wiem czy w darmowym GM:Studio, Godot czy Construct 2. Okrutna grafika na razie zrobiona. 

gracz.png

• Lubię (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wojzax, tylko dla Ciebie wchodze na to forum po polnocy <3

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już wiem jaką bym zrobił grę z taką grafiką. Ale musiałbym ogarnąć do tego Unity, a chyba nie mam tyle czasu. Albo pieniędzy na ludzi i grafikę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się od zawsze marzy harvest moon ale taki że można kupować różne parcele, uczestniczyć w życiu ekonomicznym miasta, z lekko simsowym systemem poznawania ludzi i dużymi możliwościami zakładania roznych biznesów, budowania, malowania elementów itd.

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Wojzax napisał:

Mi się od zawsze marzy harvest moon ale taki że można kupować różne parcele, uczestniczyć w życiu ekonomicznym miasta, z lekko simsowym systemem poznawania ludzi i dużymi możliwościami zakładania roznych biznesów, budowania, malowania elementów itd.

No to nawet wiesz o jakiej grze myślę :) Co do kupowania różnych parcel to może aż tak to nie, ale w ostatniej części Story of Seasons na 3DS (to jest oryginalna seria która kiedyś miała nazwę Harvest Moon, ale potem ludzie z USA stwierdzili, ze sami będą robić gry o tej nazwie, zamiast tłumaczyć z JP), można np. budować i swobodnie przestawiać budynki na farmie, a także budować stoły, krzesła, szafy, płoty, ozdoby i ustawiać je na farmie i w mieście, czy nawet szyć ubrania i handlujesz tym wszystkim z zagranicznymi krajami (popyt/podaż), odblokowując sobie nowe możliwości (np. nowe zwierzęta, sadzonki czy materiały budowlane).

• Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale czy to mogłoby konkurować choćby w 1% z Stardev Valley? Czas szkoda czasu na zbyt ambitne projekty w których do tego ktoś już osiągnął mistrzostwo..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze że twórcy tej gry nie myśleli w ten sposób o harvest moonie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta