Skocz do zawartości

Ignatus

Użytkownicy
 • Postów

  623
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Ignatus w dniu 9 Kwietnia 2018

Użytkownicy przyznają Ignatus punkty reputacji!

O Ignatus

 • Urodziny 23.10.1984

Informacje

 • Team
  7Bones

O mnie

Ostatnie wizyty

15 392 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Ignatus

Elder Veteran

Elder Veteran (7/13)

22

Reputacja

 1. Ja bym widział Cyberpunkową przygodówkę z elementami action RPG dziejącą się na małych zamkniętych mapach
 2. Ja pierdziele, dawno nie widziałem czegoś równie ładnego-piękne po prostu....
 3. "Porządnego klona HM w 3D nikt nie zrobił." Myślę że czasy kiedy do zaistnienia wystarczy fakt że jakaś gra zostanie zrobiona w 3D skończyły się w okolicy 2001r Wiadomo że każda dobra gra ma szansę się wybić - ale jeżeli jedynym argumentem jest przeniesienie wyeksploatowanego tematu do 3D - to jest to brak argumentu, W innym wypadku-żeby dorównać jakościowo Stardev Valley potrzeba by z 8lat pracy lub ogromnych środków- inaczej tego nie widzę.
 4. Ale czy to mogłoby konkurować choćby w 1% z Stardev Valley? Czas szkoda czasu na zbyt ambitne projekty w których do tego ktoś już osiągnął mistrzostwo..
 5. Może zrób trawę 4x mniejszą i to ją rysuj dopiero w kolizji z dolną połową rycerza?
 6. Pierwsze co się aż prosi o podpowiedź: Nie używaj GM 8.0 - możliwe że to na wstępie usunie część problemów
 7. Czekając u dentysty spędziłem trochę czasu w grze (po aktualizacji oczywiście) Niestety, jak dla mnie ta gra jest całkowicie pozbawiona grywalności :/ Próbując kilkadziesiąt razy z rzędu nie osiągnąłem całkowicie nic poza znudzeniem i frustracją Naprawdę szkoda potencjału wizualnego.Może użyj tych grafik do jakiejś spokojnej gry eksploracyjnej (z widokiem i sterowaniem nie side scrollera tylko troche jak w Pirates!)?
 8. Tego dokładnie nie wiem ale myślę że gdyby aktualizowana gra pojawiała się na górze listy tak jak zupełnie nowe to 99% gier byłaby aktualizowana kilka razy dziennie z tego powodu .. ;p
 9. A jaką reklamę planujesz i dlaczego tak późno? Wiesz że tak długo po premierze promocja jest utrudniona bo gra już jest zakopana w odmętach gowno-gier..Szkoda trochę bo chyba sporo pracy w to weszło..Oprawa jest boska..
 10. I jak tam? Ile użytkowników udało się zdobyć?
 11. Super graficzka! Ale ten jego "czar" chyba powinien jednak trochę się odróżniać kolorystycznie od reszty (wiem że to krew/magia krwii - ale teraz wygląda jakby sobie własne flaki wyciągał;p)
 12. A może jakąś poziomicę wstaw pomiędzy strzałkami do zmiany kąta statku?I będzie się robiła pomarańczowa->czerwona jak zacznie się robić nieciekawie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...