Skocz do zawartości

Wojo

Użytkownicy
 • Zawartość

  868
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Wojo w Rankingu w dniu 19 Listopad

Wojo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

95 Złoty Człowiek

1 obserwujący

O Wojo

 • Tytuł
  Forum Infiltrator
 • Urodziny 07/09/2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Nagrody
  🏆Cytat roku (CA 2017)
  🏆Cytat roku (CA 2016)
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Ostatnie wizyty

25752 wyświetleń profilu
 1. Quake 2

  Przypomniał mi się moment gdy w "pokaż pulpit" miałeś na pulpicie Quake 2 i mówiłeś, że musisz zacząć grać w coś innego bo multi jest tam już martwe
 2. Galeria Grafik

  Reklama jakiegoś barbera?
 3. GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja

  Mnie to bawi swoją bezpośredniością
 4. Nad czym aktualnie pracujesz?

  To jest całkiem dobra gra
 5. czemu nie pracujesz w branży

  @Shil Człowiek zawsze chce to, czego nie ma.
 6. czemu nie pracujesz w branży

  Nie mogę, jestem za słaby
 7. Krabonszcz

  Dosyć ciekawa praca
 8. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Mój kolega w czasach gimnazjalnych wypijał hektolitry tęczowej coli i nie narzekał nigdy.
 9. CA2018 - Wyniki!

  Przynajmniej jedna pozytywna (niestety) rzecz w poprzednim roku
 10. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Wyglądają jakby musieli skorzystać z toalety
 11. Galeria Grafik

  Bardzo podobne do prac Beksińskiego, choć tematyka trochę inna
 12. Poruszyła was jakaś scena w grze 2D?

  Gothic miał bardzo dobry soundtrack i pełne polskie tłumaczenie było chyba czymś co przyczyniło się do dużej ilości polskich fanów. @exp Ja przechodziłem z nudów kilka razy Fable bo to była dość krótka gierka, ale w dalszym ciągu sprawiało mi satysfakcję wykonywanie tych samych zadań po raz kolejny. Jakoś rok temu grałem w Fable 3 ale jakoś mi się nie spodobało. W pierwszej części bardzo fajne było to, że kierujemy postacią niemal przez całe jej życie i dodatkowo po walkach na ciele naszej postaci przybywa blizn, a jeśli dobrze pamiętam to też się tyło (podobnie jak w GTA:San Andreas).
 13. Poruszyła was jakaś scena w grze 2D?

  Myślę, że system zdarzeń losowych w grach to jest coś, co potrafi wywołać wiele emocji (przynajmniej u mnie). Jak gram w coś z konkretną fabułą często wiem, że nic "ważniejszego" mnie nie zaskoczy. Jeśli na początku gry wpadamy w tarapaty i goni nas jakiś psychopata i próbuje nas zabić to wiadomo, że nas nie zabije bo to jest przecież początek gry, a w takich grach z systemem zdarzeń losowych rozgrywka jest za każdym razem inna, i to nawet pomimo zaplanowanego scenariusza. Teraz do głowy przychodzi mi przykład z fallouta 3 kiedy to przy którejś rozgrywce z kolei przemierzałem pustkowia jak zawsze, aż tu nagle gościa gonił gigantyczny skorpion, takie sytuacje sprawiają, że jestem zainteresowany dalszą rozgrywką. Fable: the lost chapters czyli RPG z dość małą swobodą poruszania się po świecie (jak na standardy dzisiejszych gier), nadal jest jedną z moich ulubionych gier, wydaje mi się, że jest to głównie za sprawą w miarę swobodnego podejmowania decyzji (możemy rozkochiwać w sobie panny i kawalerów, psuć lub zdobywać reputację na świecie, wykonywać masę pobocznych zadań i wiele innych). Innym rodzajem gier (już z mniej otwartą rozgrywką i swobodą działań) które lubię, są strzelanki pierwszoosobowe z liniowymi poziomami, najczęściej w tego typu grach strzelanie sprawia mi ogromną satysfakcję (bo jest dobrze zrobione) i sprawia, że za wszelką cenę chcę ukończyć dany etap (fabuła nie ma dla mnie większego znaczenia).
 14. Poruszyła was jakaś scena w grze 2D?

  Mnie osobiście bardzo zdenerwował moment w Tibii. Wracałem z desert questa mając w plecaku swoje pierwsze cc i palant co mi w queście pomagał zaczął mnie atakować, w związku z czym padłem w idiotyczny sposób ponieważ z braku bindów zatrzymywałem się i musiałem ręcznie wypijać miksturę leczniczą. Jeśli chodzi o inne gry 2D to momentami bardzo się denerwowałem grając w spelunky i w głupi sposób ginąłem, oczywiście ukończenie spelunków dawało mi wrażenie chwały i potwierdziło powiedzenie "nigdy się nie poddawaj". Oczywiście te wszystkie zdarzenia były losowe i może dlatego wywoływały we mnie mocne emocje. Z innych gier 2D, to bawiły mnie niektóre scenki w Podwójnych kłopotach Buda Tuckera, Hopkins FBI i w Wackach. W grach 3D też nie mogę nawiązać relacji z postacią(Nie wiem jak to opisać), na tyle aby ją jakoś mocno wspominać.
×