Skocz do zawartości

Matrix_

Użytkownicy
 • Postów

  373
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Matrix_

 • Urodziny 15.04.2000

Informacje

 • Team
  Szukam!
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Tak
 • Użytkownik Godot
  Nie
 • Steam
  NeoInMatrix

O mnie

Osiągnięcia Matrix_

Forum Veteran

Forum Veteran (6/13)

0

Reputacja

 1. Chciałbym chociaż umieć tak udawać :D
 2. Dzięki wielkie, ale już cały kod przepisałem z użyciem serialize :D I chyba jest on najlepszy niż zabawa z implode :)
 3. Super, dzięki! Zapomniałem o tym xD A mam pytanko czy implode powoduje ze jeżeli miejsca 0,1,2 są wolne a dopiero 3 jest zajęte, to podczas tej operacji na pozycji 1 pojawia się to co na 3? W sensie nie pozwala na jakiekolwiek puste miejsca?
 4. Cześć :D Zna ktoś może sposób na przechowanie 2 wymiarowej tablicy w komórce mysql? Bo chcę przechować numer wybranej odpowiedzi i normalnie myślałem, że jak zrobię: GML $zmienna[5]=2; (jako numer odpowiedzi) później implode(",",$zmienna); i wysyłka na serwer To będzie działać i działało, ale coś się zmieniło w pewnym momencie i nie robi się [,,,,,,2] jeżeli nie odpowiadało się na inne pytania. Więc jako alternatywę zamierzam zrobić: GML $zmienna = array('id'=>'5', 'odpowiedz'=>'2'); Ale nie wiem czy można do tego zastosować podwójne explodowanie. Ktoś mógłby pomóc? [edit] albo da się jakos zamieniać puste miejsca w tablicy, aż do ostatniego wypełnionego wartościami 0 ?
 5. Dziękuję za ocenę :) Niestety szkoła się zaczęła, trochę mniej czasu, ale nie zaprzestaję rozwijać projektu, na pewno będą wprowadzone pojedynki między aktywnymi graczami i ogólnie dodanie jakiegoś tutoriala i NPC-ta który trochę będzie gadał, żeby wytłumaczyć idee gry - czyli te tygodniowe wyniki, może jakieś ligi porobię, no i więcej obiektów które będą się pojawiać na mapie :) Na pewno jeszcze poprawa wydajności i jak się uda trochę zmniejszyć wagę na androidzie.
 6. Pomyślałem o uzytkownikach którzy maja niewiele miejsca na telefonie. Obiekty sa ograniczone i nie ma już czego usuwać. Problem występuje u ciebie na telefonie. Aplikacja wazy nieco ponad 70mb.
 7. Polecam Adwcleaner, darmowa aplikacja, a syf usuwa.
 8. Niestety problem z crashem występuje jeszcze na niektórych komputerach... Aktualizacja: -pieniądze są już przypisane do konta, -w każdy poniedziałek jest restart najlepszego wyniku danego tygodnia... Na stronie internetowej można teraz zobaczyć czy ktoś spadł, czy awansował w tablicy wyników w porównaniu z poprzednim tygodniem. -poprawiono kąt kamery oraz oddala się wraz ze zmianą prędkości... -zmieniono muzykę, -dodano dźwięk silnika oraz Dodano wersję Android :) Zapraszam do pobierania: GooglePlay
 9. Ładnie to wygląda, ale... ..niestety muszę to zrobić w PHP i w C#(Unity)
 10. Właśnie zaraz poprosze o loga. Luncher to GM, a gra to Unity hah :D Danielus, a Ty testowałeś?
 11. Błąd wywala sama gra od razu? Czy to ten felerny launcher
 12. Dzięki wszystkim za rady. Faktycznie myślę że nie potrzebuję doktoratu z tej dziedziny. Coś tam udało mi się spłodzić, zobaczymy jak będzie to działać w praktyce. Ale na razie nie muszę się martwić o hackerów, bo w grę grają 3 osoby haha Reszta jednorazowo... :/
 13. Ok dzięki wielkie, może mi się uda coś wykombinować :)
 14. Rozumiem... Najlepiej pisać samemu takie hashery czy użyć czegoś już zrobionego i wykorzystać np. sha1() albo md5() ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...