Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

eh, zmieniam na schrooms, dla mnie to zaden problem, a dla spolecznosci to mniej klotni o glupstwa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie widze powodu do uzerania sie z osobnikiem wchodzacym w okres buntu :) te gre robie dla Was wiec staram sie sluchac i realizowac w niej wasze propozycje zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam... a zresztą, mam ciekawsze zajęcia.

 

na odchodne powiem, że w poprzednim poście znowu wstawiłeś zbędne "c" do "shrooms", a ja czepiłem się o "uprzedzenie", które nie miało miejsca, nie o nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze Smo sie podlizuje, zeby go nie banowac :D

nazwe schrooms wzialem z jednego z utworow do gry, spodobala mi sie, tak sie przyjelo i powinno tak zostac, ale jak wieszosc zdecyduje, ze nie, to sie zmieni. do pelnej wersji jeszcze troche zostalo czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, faktycznie D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym to ja mial czas na to. jak skoncze xenona 2 to dostaniecie taka gre, poki co, to robie mini gry do testow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schrooms6.jpg

schrooms7.jpg

 

dodałem już shadery do gry, będzie schizowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wiem co Ty robisz tym czcionkom, ale wyglądają beznadziejnie. Jakieś takie rozmyte. Ogólnie w każdej Twojej produkcji cała grafika jakaś taka rozmyta, bloom i blur absolutnie nie jest trendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zebym to ja mial czas na to. jak skoncze xenona 2 to dostaniecie taka gre, poki co, to robie mini gry do testow.

pierwszy projekt wyjdzie chyba dopiero jak dostosujesz xenona do poziomu najnowszych silników i już nie będzie jak go usprawnić : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynka sie nie nadaje jeszcze na tak duzy projekt, nabralem mase doswiadczenia i wiem, gdzie popelnilme bledy, dlatego pierw xenon 2, wraz z nim Evolution, a potem Soulland - najwiekszy z nich wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca tygodnia wyjdzie INBALL - sieciowy soccer. dotychczas nie utworzono kompletnej gry, gdyz silnik podlegal ciaglym zmianom, teraz to ulega zmianom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
do konca tygodnia wyjdzie INBALL - sieciowy soccer. dotychczas nie utworzono kompletnej gry, gdyz silnik podlegal ciaglym zmianom, teraz to ulega zmianom :)

What? Ja stworzyłem 2 minigierki, stworzyłbym jeszcze jedną normalną gdyby nie to, że 2 miesiące czekałem aż z postprocesem mi pomożesz i się nie doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...